Преміум-ліга. Дивізіон 3. Плей-офф. Фінал. «Сокіл-2» і в другій грі переміг «Лідер-Амор» в серії пенальті

0
273

10 лютого в Дивізіоні 3 Преміум-ліги Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу відбувся другий матч фінальної серії плей-офф, в якій суперництво за титул чемпіону ведуть «Сокіл-2» та «Лідер-Амор». В ній після перемоги напередодні в післяматчевій серії пенальті повела наша друга команда, а загалом фінальна серія триватиме до трьох перемог однієї команди.

В першій фінальній грі суперники за весь матч не змогли вразити ворота один одного, а в другому фіналі забитого м’яча довелося чекати майже весь перший тайм, і він був в активі «Лідер-Амор», у якого відзначився Роман Гонтар. По перерві «Сокіл-2» доклав чимало зусиль, щоб відігратися, і це вдалося незадовго до фінальної сирени, коли влучний удар вдався Денису Цуцуловському.

Долю переможця вдруге вирішувала серія пенальті, і її знову краще виконали підопічні Віталія Розпаченюка. Всі чотири удари з шести метрів наших гравців були влучними, а от у суперників один удар прийшовся в поперечину, а один відбив Тимур Гонтар.

10 березня. Преміум-ліга Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу. Дивізіон 3. Фінал
Другий матч

«Лідер-Амор» – «Сокіл-2» – 1:1 (1:0) (пенальті 2:4). Рахунок в серії 0:2
Перший матч 0:0 (пен. 1:4)

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар, Кирило Федаш – Ростислав Ростківський, Артур Хібовський, Максим Мельник, Тимур Кащен, Назар Першин, Владислав Глушко, Кирило Стасюк, Денис Цуцуловський, Дмитро Юхимець, Артур Авраменко, Данило Давиденко
Тренер Віталій Розпаченюк
Голи: Роман Гонтар, 21 – Денис Цуцуловський, 44
Пенальті: Данило Жук – 1:0, Ростислав Ростківський – 1:1, Ілля Кучеренко – 1:1 (поперечина), Артур Хібовський – 1:2, Роман Гонтар – 2:2, Кирило Стасюк – 2:3, Данило Гнатишин – 2:3 (воротар), Назар Першин – 2:4

Наступного тижня «Сокіл-2» та «Лідер-Амор» проведуть третій матч фінальної серії, який може в ній бути останнім.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ