Преміум-ліга. Дивізіон 3. Плей-офф. 1/2 фіналу. «Сокіл-2» виграв у «ЗАЛІВ 10» другу півфінальну гру

0
338

2-3 лютого в Хмельницькому в Преміум-лізі Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу відбуваються другі та треті півфінальні матчі. Зі своїм суперником на цій стадії плей-офф, командою «ЗАЛІВ 10», «Сокіл-2» зустрічався місяць тому в 13-му турі регулярного чемпіонату і зазнав поразки 2:4.

Перша півфінальна гра між «Соколом-2» та «ЗАЛІВ 10» тиждень тому не відбулася. Напередодні тієї гри наша друга команда повернулася з Івано-Франківська, де провела чотири гри в Юнацькій Екстра-лізі, маючи велику кількість травмованих та хворих гравців. Через це було прийняте рішення пропустити першу півфінальну гру, навіть за умови, що «Соколу-2» в ній була зарахована технічна поразка. На другу півфінальну гру «Сокіл-2» вийшов вже в бойовому складі і з бажанням довести свою перевагу.

Підопічні Віталія Розпаченюка жваво розпочали гру, і вже в її дебюті по голу в свій актив записали Ростислав Ростківський та Артур Хібовський. До перерви збільшити свою перевагу «Соколу-2» не вдалося, але в другому таймі, точніше, в його другій половині, наша друга команда п’ятьма голами змусила «ЗАЛІВ 10» капітулювати.

Тож рахунок в півфінальній серії став рівним 1:1, а третя вирішальна гра відбудеться в неділю, 3 березня.

2 березня. Преміум-ліга Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу. Дивізіон 3. 1/2 фіналу
Другий матч

«ЗАЛІВ 10» – «Сокіл-2» – 0:7 (0:2)

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар, Кирило Федаш – Ростислав Ростківський, Артур Хібовський, Максим Мельник, Тимур Кащен, Назар Першин, Владислав Глушко, Кирило Стасюк, Денис Цуцуловський, Дмитро Юхимець, Артур Авраменко, Данило Давиденко
Тренер Віталій Розпаченюк
Голи: Ростислав Ростківський, 4,45, Артур Хібовський, 5, Назар Першин, 32,36, Кирило Стасюк, 41, Дмитро Юхимець, 46

Результати першого матчу в іншій півфінальній парі

«Ковчег» – «Лідер Амор» – 2:7.

Друга гра відбудеться 2 березня о 15.50.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ