Преміум-ліга: «Beerloga» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
2751

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. 2 тур

3 листопада. 14:30. Спорткомплекс ГУНП.

У другому турі Преміум-ліги «Сокіл-2» очікує черговий дуже цікавий та водночас непростий суперник. Клуб «Beerloga» добре відомий усім шанувальникам вітчизняного футзалу та просто пересічним глядачам, завдяки своєму прагненню та меті грати в яскравий та видовищний футбол. Маючи у власному розпорядженні низку кваліфікованих та майстерних виконавців, «чорні» можуть нав’язати кожному супернику свою манеру гри. І якщо раніше атакуючий стиль команди періодично давав збої, що систематично позначалось на її результатах, то з приходом на тренерський місток Максима Мельника, справи в колективу пішли значно краще. У минулому зимовому сезоні «пивні» вперше потрапили у вісімку найкращих команд міста, а літній чемпіонат команда взагалі завершила в трійці. При тому регулярну частину Преміум-ліги-2019 підопічні Володимира Громницького впевнено виграли і, якби не втрата головних зірок клубу – Каверіна та Ліповуза, то можливо вже цього літа ми б мали нового чемпіона. Ось і в новий сезон «Beerloga» входить з солідними амбіціями та оптимістичними перспективами.

І склад виконавців клубу наші сміливі прогнози повністю підтверджує. Володіючи добре збалансованою наявністю кількох рівноцінних четвірок, клуб, попри це, постійно намагається рухатись у напрямку омолодження команди. Перейшли до лав «чорних» талановиті Зощук, Шульган та Савчук і вже в першому турі почали виправдовувати надані їм аванси. Три голи на трьох та вирішальний постріл Зощука на останній хвилині принесли «Beerlo-зі» ефектну перемогу над «Конферматом». Підсумковий рахунок 6:5 на користь майбутнього суперника «соколят» ще раз підтвердив, яким шляхом та у якому напрямі прагне рухатись клуб.

Що стосується «Сокола-2», то тільки вчора хлопці повернулись зі Львова, де на турнірі «Lviv Open Cup-2019» зупинись лише за крок від перемоги. Прикра поразка в фіналі від «Кардиналу-Рівне» сподіваємось додасть ще більше стимулу та бажання гравцям на вдосконалення власної гри. Тепер перед ним стоїть чергове складне завдання – закріпитись у вищому дивізіоні міста серед дорослих команд. Стартовий поєдинок «малинові» провели на гідному високому рівні, продемонструвавши усім, що готові протистояти будь-якому суперникові, і це налаштовує на оптимізм.

У минулому сезоні підопічні Віталія Розпаченюка змусили капітулювати опонента з рахунком 6:2, але з тої пори склади команд змінились на стільки, що згадувати те протистояння немає ніякого сенсу. У неділю розпочнеться нова сторінка у відношеннях між цими командами, і щось підказує, що вона вчергове вже буде яскравою та результативною. Запрошуємо усіх вболівальників нашої команди та просто людей, яким небайдужий футзал та цікава гра, насолодитись черговим туром Преміум-ліги, під порядковим номером два. Початок гри о 14:30.

Орієнтовні склади: 

«Beerloga»: Восканян, Шульган, Зощук, Мельник, Плосконос, Антонов, Савчук, Стеценко, Шутяк, Гарбар, Самсонов, Кучерук, Павліш

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Данилюк, Барабаш, Чорний, Храпач, Заєць, В’язовецький, Ожеледа, Сохорук

Прес-служба СК «Сокіл»    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ