Преміум-ліга: «Атлетик-Ceresit PRO» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1572

«Атлетик-Ceresit PRO» – «Сокіл-2»

Преміум-ліга з міні-футболу-2020. Дивізіон 2. 1 тур.

 14 червня. 15:00НВК №10. 2 майданчик.

Цієї неділі молодіжна команда «Сокола» розпочне виступи в Літній Преміум-лізі на відкритих майданчиках. Не встигли ще відгриміти фанфари зимової першості, як на черзі новий турнір, нові сподівання та надії. Минулий сезон «соколята» завершили на почесній шостій сходинці, за іронією долі випередивши на фініші змагань саме свого найближчого суперника. У рамках розіграшу Кубку Поділля опоненти розійшлись миром – 3:3. Однак за додатковими показниками (кількість попереджень!) «Сокіл-2» обігнав колектив Олександра Розізнаного і посів місце вище.

67308349_2075471292748721_2561157060951539712_o

Досить важко робити глибинний аналіз, якщо команди ще не зіграли жодного поєдинку, тому наша прес-служба буде намагатись відштовхуватись від виступів клубів у минулі сезони. «Атлетик-Ceresit PRO» – колектив, який розпочинав свій шлях з найнижчого дивізіону, аж поки поступово не добрався до Дивізіону 2. Стрімко прогресуючи, «атлети» мають міцну репутацію команди-несподіванки, яка може попсувати нерви будь-якому грізному супернику, а потім раптово не впоратись з аутсайдером. Команди Олександра Розізнаного завжди славились своєю молоддю, а молоді, як відомо, характерна нестабільність. Кілька років тому шалена тоді команда сенсаційно стала чемпіоном у  Дивізіон 3 у Зимовій Преміум-лізі, а вже цього сезону не зуміла втриматись у Дивізіоні 2 і повернулась повторювати найбільше досягнення у своїй історії в лігу рангом нижче. Літо – це завжди пора кадрового дефіциту, час, коли на передній план виходять фізична готовність, характер та глибока лавка запасних. З цим у «Атлетика» завжди були проблеми і хочеться сподіватись, що цього року «бордові» зроблять потрібні висновки і уникнуть неприємностей у вигляді традиційних проблем з чисельністю. Хоча вже ходять чутки, що головна зірка команди – Іскандер Умаров пропустить нинішній сезон. Якщо це так, то це дійсно дуже відчутна втрата для майбутнього суперника «соколів».

Сокіл-2

Що ж стосується нашої команди, то в ній планується чергове оновлення складу, що характерно для будь-якої молодіжної команди. А це черговий виклик для Віталія Розпаченюка та його тренерського таланту. Ігри між цими суперниками завжди багаті на голи та ефектні ігрові моменти. Думаємо і ця зустріч не буде виключенням з правил, тим паче, що це лише перший тур і кожен з колективів може дозволити собі продемонструвати яскраву та ефектну гру без гострої залежності від результату.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ