Преміум-ліга: анонс чергових матчів «Сокола-2» і «Сокола-3»

0
3495

Третя команда «Сокола» в черговому турі зіграє проти «AVIVA-Beerloga». На другу команду очікує перший матч на кубок і непроста гра чемпіонату проти «Менса».

У чемпіонаті Хмельницького «Сокіл-3» не програє протягом трьох турів. В активі команди 7 очок і поточне третє місце у дивізіоні 1 Преміум-ліги. Продовжити успішну серію і закріпитися у верхній частині таблиці команда спробує у матчі проти «AVIVA-Beerloga».

Майбутній суперник поки йде в аутсайдерах. Команда Володимира Громницького має в активі лише нічию проти «Тетри» (4:4). У минулому турі «салатові» розгромно програли «Феміді-Старлайф» (4:11). Перед цим поступилися потенційному конкуренту «Вентс-Ротор-2» (1:3).

То ж команда спробує будь що перемогти, аби покинути небезпечну зону і включитися в боротьбу за місце в плів-офф. В складі суперника відмітимо Антонова, дальні удари якого можуть створити проблеми для Гончара і Ліпчинського. Також слід остерігатися Кульбачного, бомбардирський хист якого часто ставить в тупик навіть найбільш надійні оборони.

AVIVA-«Beerloga» – «Сокіл-2»

Субота, 18 листопада, 19:00, ГУНП (Зарічанська, 9)

Після двох матчів в Екстра-лізі U-16 «Сокіл-2» стартує в кубку Преміум-ліги. Суперником в другому попередньому етапі стане представник дивізіону 4 «Раково-сіті», для якого цей матч теж стане першим в кубку. У чемпіонаті майбутній суперник йде на четвертому місці і має в активі дві перемоги та одну поразку. Серед гравців команди варто виділити Дашкевича і Рубцова, які найбільше забивають і задають тон гри свого колективу.

«Раково-сіті» – «Сокіл-2»

Неділя, 19 листопада, 14:00, ДЮСШ-1 (Спортивна, 17)

Через насичений графік матч четвертого туру «Сокіл-2» проведе пізніше від інших команд дивізіону 2. В середу в залі прикордонної академії зійдуться найстарша і наймолодша за складом команди. «Соколятам» поки важко на рівних протистояти досвідченішим і більшим від себе суперникам. Саме фізичні дані можуть стати ключовими в матчі. «Менс» часто грає через дальні верхові передачі на габаритного Дуду. Слід також остерігатися Козубовича, який полюбляє забивати і часто виступає в ролі асистента. Протистояти їм «соколятам» буде надзвичайно важко. Компенсувати перевагу суперника вони зможуть завдяки швидкості і комбінаційній грі.

Сокіл-2 – Менс

Середа, 22 листопада, 19:00 НАДПСУ (Шевченка, 46)

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ