Преміум-ліга: «Агробізнес» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1820

«Агробізнес» – «Сокіл-2». 

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. Кубок Виклику. 1 тур

15 лютого. 20:15. Спорткомплекс ГУНП.

Після завершення групового етапу в Зимовій Преміум-лізі-2019/2020 «Сокіл-2» продовжить боротьбу за право залишитись у дивізіоні 1 на наступний сезон. Молодіжній команді не вдалось потрапити у першу вісімку за підсумками «регулярки», а значить вона розпочне участь у Кубку Виклику. Більше детально про його регламент ви можете ознайомитись тут.

Волею жеребу в стартовій гру нового турніру підопічні Віталія Розпаченюка зустрінуться з клубом «Агробізнес». Так, з тим самим опонентом, міцність якого наша молодь відчула на собі минулого тижня. Команда з Волочиська зараз перебуває у фантастичній формі. Якщо взяти в лапки ігри з «Beerlogo-ю» (і кубок, і чемпіонат), то вона перемагає в шести матчах поспіль. Та й гра, яку демонструють хлопці Андрія Донця, вражає своєю зіграністю та ефективністю. Особливо це стосується атакуючої ланки, де усі командні елементи працюють злагоджено та рівноцінно. У складі немає яскраво вираженого форварда, на якого би працювали усі інші гравці. Навпаки, вистрілити може кожен, а тому дуже важко прорахувати звідки саме чекати небезпеки. Менш надійно виглядає захисна лінія опонента, однак завдяки швидкості та компактності «Агробізнес» встигає вчасно повертатись назад та перекривати вільні зони.

82678453_2217076718588177_4895298312598454272_o

Що стосується минулої гри, то вона завершилась з рахунком 0:4 не на нашу користь. Особливо сумно виглядали «соколята» в атаці, де за відсутності Омарі та Барабаша, не вистачало людей з завершальним ударом. Традиційно активною в цьому компоненті була перша четвірка, однак помітно було, що без рухливого універсала їй важко давався фірмовий стрімкий перехід з оборони в атаку. Будемо сподіватись, що ключові гравці цього «Сокола» повернуться у стрій та допоможуть своїм партнерам у завтрашній грі. Адже перехідні гри – це завжди ризик і хотілось би уникнути його на фініші сезону.

Чим завершиться друге протистояння цих колективів ви зможете побачити особисто. Їх зустріч завершатиме насичений ігровий день суботи. Час матчу – 20:15. Місце незмінне – Спорткомплекс Нацполіції.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Данилюк, Барабаш, Чорний, Храпач, В’язовецький, Сохорук, Боднар, Зданевич

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Альохін, Дубчак, Ємаєв, Кубик, Миронюк, Гайковий, Мазур, Козак, Донець

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ