Преміум-ліга:«Кардіфф» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
3627

Дивізіон 1. 14 тур. 3 лютого. 12:00. Спорткомплекс ГУНП.

Після прикрої поразки у минулому турі молодіжна команда «Сокола» буде прагнути реабілітуватись у матчі проти «Кардіффа». Нагадаємо, у 13-му турі Преміум-ліги підопічні Віталія Розпаченюка поступились «Динамо-ГУНП». На протязі гри юні виконавці майже нічим не поступались більш іменитому супернику, але пропустили вирішальний гол за хвилину до закінчення зустрічі і у підсумку програли 1:2.

Але ця поразка вже у минулому, тим паче, що все, як і раніше залишається у ногах самих гравців. Колектив і далі продовжує посідати восьме місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 17-ть залікових балів. У разі завтрашньої перемоги, та втрати очок «Beerlog-ою» «малинові» можуть гарантувати собі місце у плей-офф перед останнім туром. Більш того, у випадку вдалого виступу, вони можуть обійти «Евеліну», перед якою мають перевагу у особистих зустрічах. Але для цього їм потрібно обов’язково перемагати у останніх двох іграх.

Але й для їх суперників матч надважливий з точки зору подальшої турнірної боротьби. «Кардіфф» ще не втратив шансів на потрапляння у плей-офф, але для цього їх влаштує лише перемога.

Якщо аналізувати минулий тур, то суперник «соколят» виступив у схожому ключі, як і наш клуб. У матчі з «Helpix-ом» молодь Андрія Донця показала дуже змістовну і класну гру, двічі вела у рахунку, але пропустила вирішальний гол на … 53 хвилині. Дуже схожі матчі провели майбутні суперники, в яких вирішальне значення зіграло відсутність досвіду у матчах високого рівня. Взагалі, обидві команди дуже схожі між собою в плані філософії. Головною та першочерговою метою кожної з них є виховання молоді, а Преміум-ліга використовується, як плацдарм для відточення гри та здобуття необхідного досвіду. Обидва колективи дуже швидкі, технічні, але при цьому використовують абсолютно різні стилі гри. «Сокіл» – це чисто футзальна команда, а ось «Кардіфф» – це суміш тактик та схем великого поля з поодинокими вкрапленнями елементів міні-футболу.

Якщо говорити безпосередньо про особистості, то ворота «Кардіффа» захищає вихованець «Сокола» – Райтаровський. Найбільш яскраву молодь уособлюють собою Миронюк, Буряк та Ясніцький. Чудовим поповненням у трансферне вікно став перехід Прияна з «Раково-сіті», який одразу ж гармонійно вписався у гру команди. Цілісно доповнюють їх гру досвідчені ветерани «Кардіффа» – Загуровський та Ковальчук. Ну і звичайно не може не викликати цікавості персона головного тренера – Андрія Донця, який нещодавно був визнаний кращим тренером Другої ліги у великому футболі 2018-го року. Чий підхід до гри буде більш ефективним та дієвим, ми зможемо порівняти у неділю, 3 лютого о 12:00.

Запрошуємо усіх, хто полюбляє цікавий футзал найвищого ґатунку відвідати цю зустріч та особисто порівняти протистояння кардинально різних молодіжних шкіл Хмельницької області.

Орієнтовні склади:

«Кардіфф»: Райтаровський, Загуровський, Ясніцький, Приян, Миронюк, Буряк, Ковальчук

«Сокіл-2»: Гончар, Оліферчук, Луцюк, Омарі, Остроголов, Сохорук, Зарванський, Барабаш, Боднар, Гринь, Місюра, Чайка, Кіт

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ