Представники СК «Сокіл» на чемпіонаті України зі спортивного універсального бою: і з медалями, і з путівками на Кубок світу

0
2002

28-30 травня у Вінниці відбувся чемпіонат України зі спортивного універсального бою серед юніорів, молоді та дорослих. Змагання були відбірковими на цьогорічний Кубок світу. Поєдинки проходили у двох розділах: «Боротьба» (дозволені до застосування кидкова техніка, больові та удушливі прийоми) та «Прикладний» (з використанням всього арсеналу ударної та борцівської техніки, больових та удушливих прийомів).

Хмельницький на цьому турнірі представляли чотири вихованці СК «Сокіл» (тренер – Заслужений тренер Вадим Будзихівський), всі вони змагалися в розділі «Прикладний» і всі повернулися до рідного міста з медалями. В ваговій категорії 81 кг до фіналу пробилися Дмитро Гриценко та Олександр Горшечнік, і в підсумку Дмитро став першим, а Олександр другим. Ще два «золота» до Хмельницького привезли Микола Мартинюк та Максим Пашков: перший став найсильнішим в ваговій категорії 90 кг, а другий – в ваговій категорії 73 кг.

Всі чотири представники СК «Сокіл» увійшли до складу національної збірної зі спортивного універсального бою на Кубок світу 2021 року.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ