Представник СК «Сокіл» Євгеній Кириченко став чемпіоном України з вільної боротьби!

0
2533

26-27 вересня в Олімпійському коледжі ім. Івана Піддубного, що в місті Києві, пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків (U-23). В ваговій категорії до 79 кг за звання чемпіону змагався представник СК «Сокіл» Євгеній Кириченко.

Для здобуття чемпіонського титулу треба було пройти шлях, на якому переможцю потрібно було пройти чотирьох сильних і амбітних опонентів. І Євгенію цей шлях виявився по силах!

Найменше проблем у Євгенія Кириченка було з першим суперником, яким був харків’янин Кирило Огарь: судді зафіксували перемогу хмельничанина з рахунком 10:0. Наступним суперником був представник Запоріжжя Олександр Добровольський, сутичка з ним була більш напружена і, тем не менше, перемога 4:1.

В другий змагальний день йшла боротьба за вихід до фіналу, і сутичка Євгенія Кириченка з Володимиром Постоялком з Дніпропетровської області вийшла драматичною. За рахунку по очках 1:1 представник СК «Сокіл» був близьким до поразки через те, що остання дія була у його суперника. Але за 1 секунду до завершення сутички Євгеній провів атаку, в якій взяв один бал, який і вирішив долю путівки до фіналу.

В вирішальній сутичці Кириченко боровся ще з одним харків’янином, майстром спорту Мухаммедом Алієвим. Вона пройшла за переваги нашого спортсмена, який виграв по очках 6:3.

Перемога в чемпіонаті України дозволила Євгенію Кириченку виконати норматив майстра спорту України. Наші вітання, Євгеній! І так тримати!

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ