Помилок було занадто: «Сокіл» дозволив «Моноліту-Viva Cup» реваншуватися за поразку в першому колі

0
1684

Не складно здогадатися, з яким нетерпінням на приїзд «Сокола» до Харкова чекали в стані «Моноліту-Viva Cup», адже наша команда засмутила представників Слобожанщини в їхньому дебютному матчі Екстра-ліги, перемігши 3:1. А чекати дійсно довелося довго, оскільки гра-відповідь через відомі причини переносилася кілька разів. Тож, коли команди двох Романів, Перадзе та Ковальчика, зійшлися один проти одного, вони вже встигли провести по кілька матчів з другого кола. Харків’яни в останньому з них ні з чим повернулися з Івано-Франківська, програвши 0:6. «Сокіл» же минулого тижня здобув свою другу перемогу, коли в Хмельницькому був сильнішим за АФФК «Суми». Ну, а те, що команди в турнірній таблиці розділяли лише два очки, тільки ще більше додавало інтриги звітній грі.

Розпочалася вона з гострої атаки господарів, яку ударом завершував Терентьєв – вище воріт. За хвилину Овсянніков пробив вже в ствір воріт, і в гру впевнено вступив Бабенко. На 3-й хвилині в обох командах були другі четвірки, і вони свої зміни відіграли «без воріт».

Тривожний момент для «Сокола» виник вже на 5-й хвилині: в пасиві команди було вже три фоли. За кілька секунд Хамдамов вперше пробив по воротам Положія – поруч зі штангою. Коли ж «Сокіл» заробив кутовий, Кирило-Ілля Бабак ударом злету спрямував м’яча в ворота, але на цьому стандарті арбітри десь угледіли порушення з боку Абзалова в атаці, взяття воріт не зафіксували, а висмоктане з пальця порушення порушення стало четвертим для нашої команди – ситуація дійсно напружувалася.

На 8-й хвилині «Сокіл» розіграв аут з виводом Подлюка на удар – штанга! У господарів – атака-відповідь, в якій Сохорук заробив жовту карту, а разом з нею і п’ятий фол хмельничан. А грати ще залишалося море часу…

На 10-й хвилині голкіпер господарів рукою зіграв за межами штрафної, для нього теж жовта, а у «Сокола» штрафний майже з дуги, але Хамдамов пробив дуже неточно. За хвилину дальній удар нашого капітана вже був в ствір, і Положій ногою перевів м’яч на кутовий.

Надалі «Соколу» вдавалося тримати суперника на дистанції від воріт Бабенка, а у відповідь проводити поодинокі контратаки. Під час них Бабак двічі пробивав небезпечно, але Положій господарів виручав. На 19-й хвилині ситуація по фолах стала рівною – 5:5, але тут же Рибак після контакту з Хамдамовим з криком впав на паркет, і арбітри миттєво відреагували. Десятиметровий пробив Ілля Терентьєв, і м’яч повз Бабенка залетів у сітку.

Останню хвилину тайму «Сокіл» провів в атаці, а за 9 секунд до сирени при ауті Роман Ковальчик взяв тайм-аут. Після нього були три спроби пробити по воротах, але вони всі були заблоковані.

По перерві «Моноліту-Viva Cup» вистачило кількох секунд, щоб не тільки подвоїти свою перевагу, а і потроїти. Спочатку Терентьєв скористався передачею Рибака і замкнув штангу, а за секунди Бабенко помилися біля своїх воріт, чим і скористався Бондар.

В ворота «Сокола» одразу вийшов Шевченко і невдовзі отримав жовту карту, коли майже в середині майданчика в підкаті збив суперника. А потім Шевченко почав вже діяти в якості польового гравця.

Чи не перша наша атака при грі «5 на 4» завершилася дальнім ударом Пєрвєєва – і знову штанга! А от господарі втрату м’яча Бабаком не вибачили, і Терентьєв забив свій третій м’яч, вже в порожні ворота.

«Сокіл» продовжував грати «5 на 4», багато володів м’ячем, але ударів вочевидь не вистачало. Тепер вже харків’яни діяли лише на контратаках, Чуднов ледь не відзначився в одній з них, але Шевченко зіграв надійно. На 32-й хвилині знову втрата м’яча, і знову Терентьєв, коли бив по порожнім воротам, був точним.

На 36-й хвилині все ж таки вдалося прибрати нуль «Сокола» на табло. Положій взяв м’яча до рук від свого гравця, арбітри призначили вільний удар, після якого Пєрвєєв порвав сітку. І це в прямому сенсі цього слова: м’яч пролетів крізь ворота, і господарі ще довго не погоджувалися, що гол таки був, хоча все було очевидним.

І все ж останній в цій грі м’яч був за господарями, коли Моспан вразив порожні ворота, тож поразка «Сокола» 1:6.

Наступна гра у «Сокола» відбудеться майже за декаду: 12 грудня в Києві в рамках 14-го туру проти місцевого «ХІТа».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ