Переможна сила стандартів: «Сокіл» в пропущеному матчі переграв «Кардинал-Рівне»

0
371

Неймовірно інтригуючою склалася ситуація напередодні гри між «Соколом» та «Кардиналом-Рівне», яка відбулася в рамках 13-го туру. І вона була в тому, що обидві команди влаштовував тільки один результат – перемога. Звісно, такий результат влаштовує суперників в будь-якій грі, але і нічиєю вони іноді бувають задоволені. Але це тільки не про звітну гру, в якій нічия що для «Сокола», що для «Кардиналу-Рівне» була рівнозначна поразці, адже вона жодним чином не сприяла вирішенню тих завдань, які стоять перед командами Романа Ковальчика та Євгена Ланка в іграх, які були не зіграні свого часу. Для нашої команди це піднятися на четверте місце, в той час як для рівнян – обійти МСК «Харків» і посісти сьоме місце за підсумком регулярного чемпіонату. Так, у обох команд до його завершення залишається ще по грі, але зрозуміло, що відкладати вирішення своїх завдань на потім бажання не було ні в кого.

Відповідальність за результат вплинула на дії гравців, які насамперед піклувалися про те, щоб не привезти собі непотрібні проблеми. Перший більш менш небезпечний удар по воротам був за гостями, бив Ланко, і м’яч пролетів поруч зі штангою. За відсутності небезпеки воротам Дяченка «Сокіл» відкрив рахунок на 5-й хвилині, і допоміг з цим кутовий. Хамдамов по високій дузі закинув м’яч під удар Токарю, Богдан пробив сильно і низом, і Дяченко не зміг виручити свою команду.

«Сокіл» заграв розкутіше, у гравців почали проходити передачі, які розрізали захист рівнян і призводили до загрози воротам Дяченка. На 7-й хвилині Чижик передачею через весь майданчик вивів Сохорука сам на сам з Дяченком, і після удару хмельничанина голкіпер «Кардиналу-Рівне» зіграв бездоганно. На 10-й хвилині вже Шевченко вивів Бабака на дуель з Дяченком, і її знову виграв воротар.

Згодом в злагодженій грі «Сокола» пішли негаразди через фоли, і, треба визнати, що не всі вони були по ділу. Тим часом, Шевченко, не маючи воротарської роботи, за нагоди підключався до атак, але завершення з небезпекою в них бракувало. На 13-й хвилині Малиновський проскочив Абзалова, пробив, і коли Шевченко відбив м’яч прямо перед собою, першим біля нього був Дмитро Скибчик, який без проблем поновив рівновагу.

На 16-й хвилині у «Сокола» стало п’ять фолів, це змусило грати максимально уважно, але і про атаки підопічні Романа Ковальчика не забували. На 18-й хвилині після фолу на Хамдамову «Сокіл» отримав право на штрафний метрах в десяти. Здавалося б, до воріт далеченько, але хмельничани з цього не самого перспективного стандарту вичавили максимум: Чижик зробив передачу вліво на Бабака, і Кирило-Ілля ювелірним ударом вразив ближній кут воріт. Кінцівку тайму «Сокіл» відіграв без помилок і фолів, і на перерву пішов за своєї мінімальної переваги 2:1.

Загалом, перша половина при трьох голах не була рясною на гольові моменти, і ситуація по перерві не змінилася. Гості непереконливими були в атаці, і час працював не на них. На 25-й хвилині Хамдамов з меж штрафного майданчика переправив м’яч в напрямку воріт і влучив у штангу.

Відчувши безперспективність своєї атаки, Євген Ланко вже з 33-ї хвилини перейшов на гру з пятим польовим гравцем. Гості подовгу тримали м’яч, і це все перед тим, щоб його втратити або помилися. Один Шевченко двічі мав можливість вразити порожні ворота, але м’яч їх оминав. Врешті решт, на 38-й хвилині рівняни проґавили розіграш кутового, і після прострілу Бабака Костянтин Абзалов хіба що не увійшов з м’ячем у порожні ворота.

Втім, інтрига не встигла зійти нанівець. «Кардиналівці» таки розкатали захист «Сокола», і на 39-й хвилині після удару Едуарда Волкова перевага господарів знову стала вимірюватися одним м’ячем. Цей гол надихнув «Кардинал-Рівне», і на останній хвилині рівняни знову вивели Волкова на удар, щоправда з-за меж штрафного майданчика, але Шевченко здійснив найважливіший свій сейв у грі, чим зберіг мінімальну перевагу «Сокола». Сирена зафіксувала його перемогу 3:2, і разом з цим дострокове забезпечення четвертого місця за підсумком регулярного чемпіонату.

Свою заключну гру регулярного чемпіонату «Сокіл» проведе в суботу, 20 квітня. Це буде недограна гра з 9-го туру проти «Урагану», яка була призупинена на 17-й хвилині за рахунку 2:0 на користь франківців.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ