Олександр Свідерський: “ККФА-Vivasan – це бренд”

0
4383

Представник “ККФА-Vivasan” у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області розповів про історію та сьогодення клубу, а також прокоментував результат першого матчу чвертьфінальної серії плей-офф проти “Інтерпродсервісу”.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Саша, якщо можна, кілька слів про історію команди.

Команда була створена 6 жовтня 2014 року. Ми з друзями досить довго “дозрівали”, а після чергового чемпіонату світу, який пройшов влітку 2014 го, вирішили – команді бути.

– Як розшифровується назва?

Клуб колекціонерів футбольної атрибутики – це ККФА. А Vivasan – назва швейцарської фірми, що виробляє косметичні засоби і ефірні масла. Спочатку ця компанія виступила нашим спонсором. Зараз нам допомагають інші люди, але ми зрозуміли, що назва команди стала брендом і вирішили нічого не змінювати.

– Який з матчів чемпіонату запам’ятався найбільше?

Матч з “Філтексом”. Це був 100-й матч нашої команди, ми до нього спеціально готувалися і зуміли перемогти з рахунком 5:4. Варто відзначити, що і свою першу гру, і 50-й матч “ККФА-Vivasan” також вигравав з мінімальним рахунком.

– Твоя емоційна поведінка під час матчів – своєрідна візитна картка команди. Чим це викликано?

Складно сказати. У повсякденному житті я досить спокійна людина, а ось під час ігор буваю більш ніж емоційний. Сподіваюся, що хоча б іноді це команді допомагає (посміхається). Коли бачу, що гра не складається, йду з лави подалі, намагаючись не заважати своїм гравцям.

– Як і ваш суперник по плей-офф, в ході регулярного чемпіонату ви зазнали кілька поразок? Чим поясните?

Думаю, що причини практично у всіх команд одні і ті ж – хтось поїхав на відпочинок, хтось в АТО, а хтось поїхав працювати за кордон. Ми ж аматори – не виходить збирати оптимальний склад на кожну гру.

– Прокоментуйте останній матч.

Впевнено почали гру, вели з великим рахунком (3:0), і розслабилися завчасно, чого в футболі, а тим більше в міні-футболі, робити не можна. За що і поплатилися. Добре, що зуміли зібратися, переломити хід матчу і вирвати перемогу. Сподіваюся, що це послужить нам уроком і в суботній грі нам вдасться перемогти і вийти в півфінал.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ