Олександр Мирний: «Розраховую на те, що в українському футзалі є адекватні люди, які дадуть оцінку тому, що відбувається»

0
764

Вашій увазі інтерв’ю з Олександром Мирним, людиною, яка є небайдужою до СК «Сокіл» та всього того, що відбувається навколо команди, яке присвячене підсумкам першого кола регулярного чемпіонату в Екстра-лізі.

Що саме відбувалося після незавершеної гри «Сокіл» – «Ураган» в спорткомплексі Головного Управління Нацполіції? Чому представники переважної більшості клубів та керівництво Асоціації футзалу України не виходять в інформаційний простір? Завдяки чому «Сокіл» готовий включитися в боротьбу за найвищі місця? Які сильні сторони новачків «Сокола», як досвідчених, так і юних? Чи є якісь зміни в суддівстві при новому керівництві Комітету арбітражу АФУ? Чи можливі хоча б якісь зміни в українському футболі при зміні Андрія Павелка на Андрія Шевченка на посаді очільника УАФ? В чому причини перепадів в грі національної збірної України з футзалу? Чому утворилася повна анархія з відвідуванням вболівальниками ігор Екстра-ліги? Про все це і про ще багато цікавого в нашому відеоінтерв’ю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ