Олександр Мирний: «Друзям – все, ворогам – закон»

0
5328

Сьогодні в матчі 1/4 фіналу Кубка України «Продексім» – «Ураган» у складі івано-франківської команди на майданчик вийшов Андрій Лисенко, який зовсім недавно виступав за хмельницький «Сокіл». За роз’ясненнями ми звернулися до почесного президента СК «Сокіл» Олександра Мирного:

– Пане Олександре, сьогодні у складі «Урагану» в матчі Кубка України грав Андрій Лисенко. Трансферний період закритий, а у гравця контракт з СК «Сокіл». Чи щось змінилося?

– Дуже хороше питання. Для мене цей факт – теж загадка. Судячи з усього, Палата з вирішення спорів прийняла рішення на користь гравців. Однак офіційної інформації з цього питання у нас немає. Взагалі. Чи було таке засідання, що на ньому розглядалося, чим керувалися представники ФФУ приймаючи таке рішення – ми не знаємо.

Вже зараз, після матчу з «Ураганом», у нас з’явилася неофіційна інформація про те, що Педяш заявлений за ХІТ, а Бакінський – за «Продексім».

Моя особиста думка – в нашому футзалі відбувається те ж саме, що і у всій країні. Можновладці керуються принципом «Друзям – все, ворогам – закон». Моя думка – це шлях в нікуди.

– І хто, на Вашу думку, є «другом» керівництва АФУ?

– «Продексім», «Ураган», ХІТ – це очевидно. А хто ще, думаю, стане очевидно зовсім скоро, оскільки ми будемо ініціювати позачергову зустріч президентів клубів Екстра-ліги в найближчий час. Роль інших клубів, на думку керівництва АФУ, зводиться до ролі «масовки». При такому підході не дивно, що кількість професійних команд в нашому футзалі постійно зменшується.

Чи зв’язувався хтось із представників клубу з АФУ?

– Директор СК «Сокіл» Артем Глас.

Ми передзвонили Артему Вікторовичу і ось що він сказав:

– Отримавши інформацію про те, що Лисенко вийшов сьогодні на майданчик у складі «Урагану», я зв’язався з головою комітету АФУ з проведення змагань Валентином Вакулою. На моє запитання на якій підставі Андрій Лисенко взяв участь у матчі «Продексім» – «Ураган» він відповів, що отримав відповідний лист від Комітету ФФУ зі статусу і трансферів гравців, в якому зазначено, що Педяш, Лисенко і Бакінський заявлені за ХІТ, «Ураган» і «Продексім» відповідно.

Оскільки ФФУ є для АФУ керівною організацією, у нього як у голови комітету АФУ немає підстав заборонити цим гравцям виступати за перераховані вище клуби. Як директор клубу хочу заявити, що ми категорично не згодні з рішенням комітету ФФУ по даній ситуації і будемо його оскаржувати в юридичному порядку.

Схоже, в нашому футзалі назріває черговий скандал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ