Олександр Хурсов: «Якби швидко не перевернулося, то могло б завершитися як завгодно»

0
806

Головний тренер «ДЕ ТРЕЙДИНГа» Олександр Хурсов прокоментував гру сьомого туру Parimatch Екстра-ліги, в якій його команда перемогла хмельницький «Сокіл» 3:1

– Олександр Олегович, гра завершилася перемогою Вашої команди. Першу перемогу цього сезону здобула команда «ДЕ ТРЕЙДИНГ». Які у Вас враження від цієї гри?
– По-перше, хотілося б подякувати хлопцям, привітати з перемогою наших глядачів, вболівальників, всіх, хто за нас вболіває. Тих, хто не вболіває і не дає нам розслабитися. А враження від гри… Важка така була гра. Хороша команда «Сокіл», організована, видно, що нею займаються, тренерський склад і хлопці не місці не стоять. Створюють загрози. Звичайно, нам було важко. Плюс в нас теж команда перебудовувалася цього сезону, і теж не все так легко дається. В кінці другого тайму нас піддавили так, що забила команда «Сокіл» м’яч у відповідь, і якби швидко не перевернулося, то могло б завершитися як завгодно. Тому враження двоякі, багато емоцій.

– Зазвичай тренери не виділяють нікого з гравців, але сьогодні, мабуть, треба відзначити Олександра Кравця? Він потягнув нереальну кількість моментів, ще й гол забив.
– Подивимося. Потім будемо когось виділяти. Наше завдання – це зробити команду хорошого рівня та бути боєздатним колективом. Давати бій лідерам нашого чемпіонату. Тоді і можна буде про щось говорити. А поки ми ще на такому рівні, що поки ще зарано когось виділяти.

– Змушений задати це питання. Кількома рішеннями арбітрів Ви були вочевидь незадоволеними. Яке враження від суддівства?
– Розумієте, жалітися я не хочу і не звик. Хотілося б якось… Нехай хтось інший скаржиться. Я коли хотів поскаржитися, я поскаржився. Коли неспортивна поведінка чи якісь вигуки, явні грубощі. Помилки якісь напевне були. Ми коли з Сумами грали, м’яч влучив у руку, сьомий фол відмінили. В мене якихось особливих претензій немає. Якщо воно переходить в якусь грубість або в неспортивну поведінку, тоді так, а на сьогоднішній момент – так, були помилки, але вони не вплинули. Гол ніхто не відмінив, шостого, сьомого фолу не було. Хтось говорить про пенальті – не знаю, треба дивитися. В мене претензій таких немає.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ