Олександр Хурсов: «Гра нереалізованих моментів»

0
833

Головний тренер «ДЕ ТРЕЙДИНГа» Олександр Хурсов прокоментував гру 19-го туру Parimatch Екстра-ліги, в якій його команда поступилася хмельницькому «Соколу» 2:6

– Олександр Олегович, гра завершилася, можете поділитися, якими були у Вашої команди плани на цю гру, і що не склалося, що призвело до такого результату?
– Та які плани були… Плани були взяти три очки, налаштовувалися, хотіли, не вийшло. Гра нереалізованих моментів. Вважаю, що в першому таймі ми створили дуже багато… Ну, дуже багато – це голосно сказане, але достатньо моментів для того, щоб повести в рахунку і зробити собі невеличкий заділ. Але не забиваєш ти – забивають тобі. Команда «Сокіл» добре фізично підготовлена, грають в індивідуальний персональний пресинг, що принесло свої плоди. Плюс стандарти. В другому таймі трохи вийшло зачепитися за гру, треба було надалі витерпіти, дочекатися моменту і наздогнати все ж таки по забитих м’ячах команду суперника. Але пропустили те, що я вже виокремив, стандарт, які у «Сокола» добре підготовлені. З цього результат і склався.

– Коли з корабля на бал гравець починає грати, певний ризик є. Це стосовно про Лео. Тим не менше, Ви на нього пішли – чим це було обумовлено?
– Це було обумовлено тим, що в нас дефіцит «стовпів» на сьогоднішній день. Так склалися обставини, що змушені були вживати саме таких заходів. Так, десь спробували з корабля на бал, просто немає іншого виходу.

– Можливо, це Ваша внутрішня кухня, але спостереження таке в перерві. Ви комунікували з першою четвіркою Калукова, а бразильці сиділи якось собі ніяково. Як у Вас комунікація з ними?
– Тут розумієте, дві людини нових, і Жан, і Лео, їм теж потрібний час для адаптації. Час для адаптації в них є, і, звичайно, ми би хотіли, наш клуб хотів би, щоб наші очікування стосовно них справдилися. Буде матеріал для перегляду, для аналізу. Подивимося, будемо сподіватися, що комунікація теж буде прогресувати і давати свої плоди. І, відповідно, результат.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ