Олександр Горшечнік видав чемпіонський бій, але судді залишили його без чемпіонського поясу WWFC

0
3219

Однією з найцікавіших подій спортивного життя України недільного вечора був турнір WWFC 17 «Lviv Fight Night», який проходив у львівському Malevich Night Club – найбільшому клубі Західної України. Нагадаємо, що ліга World Warriors Fighting Championship (WWFC) є лідером українського ММА (Mixed Martial Arts) і провела вже понад 50 професійних турнірів. Цього вечора в програмі заходу були 11 поєдинків, в двох з яких на кону стояв титул чемпіона світу за версією WWFC.

Природньо, що головну страву усього вечора організатори запланували на самий кінець, і це був бій чемпіона світу у ваговій категорії до 70 кг Кирила Горобця (Суми) (9 – 1), який захищав свій титул в сутичці проти представника СК «Сокіл» Олександра Горшечніка (14 – 4). Додамо, що шанс позмагатися за титул чемпіона світу Олександру випав після того, як травмувався Олег Хачатуров.

Цей чемпіонський бій проходив у форматі 5 раундів по 5 хвилин. В першому з них Олександр вміло тримав суперника на дистанції і за можливості проводив лоу-кіки. В другому раунді удари Олександра ногами продовжували створювати дискомфорт для Горобця. Раунд третій, особливо його кінцівка, вочевидь була за Олександром, який в партері завдав Горобцю кілька відчутних ударів. В четвертому раунді, попри те, що Олександр працював другим номером, в нього пройшло кілька ударів в голову суперника та стегно. До того ж, у Горобця на той момент вже був добряче розбитий ніс.

Все мав вирішити п’ятий раунд. Втома вже давала взнаки у обох бійців, але Олександр зміг додати і після його лоу-кіків Горобець ледь тримався на ногах. Фінальний гонг застав Олександра в атаці, і тим дивнішим був вердикт суддів, які одностайним рішенням віддали перемогу Кирилу Горобцю.

Можна з цим рішенням сперечатися, але очевидним було те, що Олександр Горшечнік видав фантастичний бій та показав високій рівень майстерності, який обов’язково приведе до значних перемог та чемпіонських поясів.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ