Олександр Горшечнік в Польщі здобув блискучу перемогу над Адріаном Зелінським

0
2783

26 червня в польському місті Оструда протягом п’яти годин проходила масштабна спортивна подія – LOTOS Fight Night (FEN MMA 35). За цей час відбулося 10 боїв в різних вагових категоріях, і головну страву всього вечора організатори приберегли під саму завісу – це був рейтинговий бій в ваговій категорій 70 кг між досвідченим польським бійцем Адріаном Зелінським та представником СК «Сокіл» Олександром Горшечніком (тренер – Заслужений тренер України Вадим Будзихівський).

Варто зазначити, що польські букмекери фаворитом бою вважали свого земляка: коефіцієнт, який давався на перемогу Зелінського, був 1.33, в той час як той, хто поставив би на хмельничанина 100 доларів, після його перемоги отримав би 315 «вічно зелених» грошей. Окрім того, прогнозувалося, що бій триватиме всі відведені під нього 15 хвилин – це 3 раунди по 5 хвилин.

В першому з них Олександр одразу почав працювати ногами, втім і сам на другій хвилині пропустив сильний лоукік, опинився на підлозі, але швидко піднявся. Надалі у Олександра була спроба провести задушливий прийом, але дотиснути суперника не вдалося. Кінцівку раунду суперники провели на підлозі, де наш спортсмен був зверху, і його удари зупинив гонг.

Другий раунд розпочався з атак поляка, Олександр дочекався свого моменту і перевів бій на підлогу. В партері українець вміло блокував спроби суперника контратакувати, і поляку довелося докласти чимало сил, щоб на останній хвилині раунду піднятися з підлоги.

В заключному раунді суперники почали обережно, майже дві хвилини бій більше був схожим на бокс. За 1.14 до кінця бою Олександр знову поклав поляка на підлогу, той дуже наполегливо намагався піднятися – в цей момент і пролунав гонг.

Після бою Адріан Зелінський ледь тримався на ногах, був вочевидь виснаженим, тому вердикт суддів не викликав сумнівів – їхнім одностайним рішенням переміг Олександр Горшечнік!

Після бою Олександр зазначив, що бой був дуже важким і подякував вболівальникам за підтримку.

СК «Сокіл» щиро вітає Олександра з яскравою перемогою і бажає йому успіхів в наступних викликах на спортивних аренах України та зарубіжжя.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ