Олександр Горшечнік в Польщі програв нокаутом на FEN 40

0
198
Олександр Горшечнік та Каспер Формела на зважуванні

Вельми помітною подію в світі бойових мистецтв ММА 18 червня став 40-й за ліком захід «ENERGA Fight Night Ostróda», який проходив в польському місті Оструда. До його програми увійшли 11 боїв в вагових категоріях від 65,8 кг до 93 кг. Єдиним непольським бійцем, якого до Оструди запросили організатори FEN 40 (Fight Exclusive Night), став представник СК «СОКІЛ» Олександр Горшечнік. Його бій проти Кацпера Формели в ваговій категорії 65,8 кг був однією із центральних подій всього заходу. Загалом на FEN 40 проводилося три чемпіонських поєдинки, і бій Олександра в напівлегкій вазі був одним серед них. Більш того, поєдинок Формела – Горшечнік в розкладі заходу стояв останнім, що є дуже і дуже показовим та престижним.

FEN – найбільша федерація в Європі, яка організовує бої ММА та К-1 із семирічною історією.

Польські ЗМІ цьому поєдинку приділили підвищену увагу. Відмічалося, що 26-річному Формелі (13-4, 5 KO) доведеться битися проти дуже потужного і досвідченого бійця з Хмельницького, у якого реєстр боїв 18-5, 7 KO, і який в своєму активі має перемогу над Адріаном Зєліньським, відомим в Польщі бійцем ММА. Цю перемогу Олександр Горшечнік здобув в червні минулого року на FEN 35 LOTOS Fight Night, який також проходив в Оструді. Щодо суперника Олександра, то свій чемпіонський титул він здобув на FEN 39 три місяці тому, коли переміг Ніколає Хантеа з Молдови.

Вже коли в Україні розпочалася неділя Олександр разом зі своїм тренером, Заслуженим тренером України Вадимом Будзихівським, дочекалися можливості вийти до октагону на «бій вечора». Саме таку назву отримав бій хмельничанина проти поляка на інтернет-порталі Polsatsport. За регламентом він мав проходив в форматі «5 раундів по 5 хвилин», але все, на жаль, для Олександра завершилося в першому раунді, коли він пропустив удар Формели лівою ногою в щелепу і опинися в нокауті.

Тож, прикра і болюча поразка Олександра в Оструді. Треба обов’язково зробити з неї правильні висновки, і перемоги до представника СК «Сокіл» неодмінно прийдуть.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ