Олександр Горшечнік проведе рейтинговий бій в Польщі

0
1103

Близько двох тисяч шанувальників бойових мистецтв, які 26 червня відвідають Амфітеатр центру культури, розташований в невеличкому польському містечку Оструда, стануть свідками надзвичайно цікавої спортивної події – LOTOS Fight Night (FEN MMA 35). В рамках цього заходу, починаючи з 21-ї години київського часу, пройдуть близько десяти боїв з участю відомих польських бійців ММА Адама Ковальського, Марцина Філіпчака, Кристіана Бельського, Каміла Лебковського та інших.

Втім, головним поєдинком всього вечора, і це для хмельницьких шанувальників спорту найбільш цікава подія LOTOS Fight Night, стане рейтинговий бій в ваговій категорії 70 кг між поляком Адріаном Зелінським та представником СК «Сокіл» Олександром Горшечніком (тренер – Заслужений тренер України Вадим Будзихівський).

Олександр Горшечнік в своїй професійній кар’єрі виграв 15 боїв з 20-ти, і 8 з них достроково. В березні 2021 року Олександр при одностайному рішенні суддів переміг Михайла Шаблія, а в липні минулого року вже в першому раунді поклав на підлогу Івана Раца. Додамо, що в 2017 році Горшечнік технічним нокаутом переміг Максима Мар’янчука, а за три місяці до цього був сильнішим за Миколу Кузнєцова.

Щодо суперника Олександра, то Адріан Зелінський в ММА має таку статистику (20-10, 7 KO), а останній свій бій програв Даніелю Рутковському.

Для тих наших співвітчизників, у яких буде можливість особисто відвідати бій за участю Олександра Горшечніка, повідомимо, що вартість квитків на LOTOS Fight Night в межах 100-130 злотих.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ