Олександр Горшечнік – чемпіон Road to WWFC!

0
3204

Однією з центральних подій Міжнародного турніру зі змішаних бойових мистецтв WWFC 18, який 14 березня проходив у Київському інноваційному комплексі з сучасними технологічними можливостями для створення яскравих заходів і подій «Pochayna Event Hall», була битва за пояс Road to WWFC у ваговій категорії 66 кг між представником хмельницького СК «Сокіл» Олександром Горшечніком (тренер – Заслужений тренер України Вадим Будзихівський) та Михайлом Шаблієм з Дніпра.

Ліга World Warriors Fighting Championship (WWFC) є лідером українського ММА (Mixed Martial Arts) і провела вже понад 50 професійних турнірів, і недільного вечора в програмі WWFC 18. Kyiv Fight Night були загалом 9 поєдинків.

За регламентом бій між Олександром Горшечніком та Михайлом Шаблієм проходив в форматі 3 раунди по 5 хвилин.

Раунд 1. Суперник Олександра розпочав дуже агресивно, але наш спортсмен одразу поклав Шаблія на підлогу. В партері Олександр наніс опоненту чимало ударів зверху, і тільки після гонгу суперники розійшлися по своїх кутах.

Раунд 2. Олександр одразу зробив кілька ударів ногами, а потім прийомом поклав суперника на підлогу. На якісь секунди Шаблію вдалося викрутитися та піднятися, але Олександр натиснув на суперника, бійці знову опинилися на підлозі, де наш спортсмен продовжив виснажувати опонента численними ударами.

Раунд 3. В перші секунди у Шаблія пройшли кілька відчутних ударів ногами, але Олександр витримав і кидком поклав суперника на підлогу. Такий перебіг подій був зручним для хмельничанина: він продовжував молотити суперника з обох рук, не надаючи тому жодного шансу.

Одностайним рішенням суддів переможцем бою і чемпіоном Road to WWFC був визнаний Олександр Горшечнік.

Наші вітання представнику СК «Сокіл»!

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ