Олександр Гілюк : “Матчі з друзями – принципові подвійно”

0
3711

Капітан «Менса» у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділився враженнями від дострокової перемоги у регулярному чемпіонаті дивізіону 2, а також розповів про очікування від найближчого матчу.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Пане Олександре, в минулому турі Ваша команда достроково стала переможцем регулярного турніру, з чим ми Вас і вітаємо. Перше питання – перед початком турніру розраховували на настільки успішний виступ?

– Завдання у нашої команди завжди максимальні, хоча бували часи, коли ми боролися і за виживання. Ми розраховували виступити успішно, але вдвічі приємніше, що в цей раз вдалося виступити настільки добре, що за тур до закінчення регулярного чемпіонату ми стали недосяжні для суперників.

– Який з десяти проведених матчів запам’ятався найбільше і чому?

– Складно сказати. Якщо Ви подивитесь в таблицю, то побачите, що багато своїх матчів ми виграли з мінімальною різницею. Виділю, напевно, матч з командою “ККФА-Vivasan”, в рядах якої грає чимало наших друзів, і яка на той момент йшла на першому місці. Після тієї перемоги на перше місце вийшли ми.

– Кілька слів про назву команди. Хто придумав і чому?

– Команда утворилася в 1998-1999 роках. Тоді у нас був спонсор – компанія “Менс”, яка займалася продажем мобільних телефонів. Спонсор незабаром перестав нас підтримувати, а ось команда збереглася, і ми вирішили не міняти назву.

– Дивлячись на гравців команди, приходиш до висновку, що назва відповідає змісту – майже всі в солідному для футболу віці “35 плюс”. З огляду на цю обставину, чи не думаєте про участь у всеукраїнських ветеранських турнірах?

– Поки Ви не запитали, не замислювалися (посміхається). Все можливо. Може, згуртуємося з кимось і поїдемо.

– В останньому турі ви граєте з “Патріотом-Vігор” – командою, яка входить в групу лідерів. Спеціально готуєтеся до цього матчу?

– Спеціально не готуємося, але … Як я вже сказав раніше, ми в кожному матчі ставимо максимальні завдання. А тут ще ряд обставин. По-перше, у нас найкраща на сьогодні оборона в другому дивізіоні і ми хочемо, щоб вона такою після останнього туру і залишилася. А для цього потрібно не пропускати або постаратися пропустити якомога менше. По-друге, наш Володимир Дуда – кращий бомбардир чемпіонату, і ми теж хочемо, щоб Вова зберіг своє лідерство. А для цього потрібно забивати. А по-третє, в “Патріоті” теж грають наші друзі, а матчі з друзями – принципові подвійно. Так що ніяких причин для розслаблення у нас немає – будемо грати на перемогу.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ