Одразу п’ять команд ДЮСШ «Сокіл» вийдуть на старт в Кубку Західного регіону

0
1327

Ледь завершивши свої виступи в чемпіонаті України серед юнаків U-15, підопічні Віталія Розпаченюка приймуть участь ще в одному турнірі – Кубку Західного регіону, який 1-2 березня пройде в Хмельницькому.

Безпосередньо в цій віковій категорії 2006/2007 р.н. «Сокіл» (U-15) буде конкурувати з чотирма суперниками, з якими зіграє в одноколовому турнірі – це «ДЮСШ-1-Рома» (Чернівці) «ДЮСШ Бар» (Вінницька обл.), «Буковина» (Чернівці) та «Фортеця» (Кам’янець-Подільський).

Загалом же Кубок Західного регіону буде розігруватися в чотирьох вікових категоріях, в яких зіграє 23 команди.

В віковій категорії 2008/2009 р.н. також в одноколовому форматі зіграють 7 команд: ДЮСШ «Сокіл» (Хмельницький), ДЮСШ «Агробізнес» (Волочиськ), «F.S. ProffiBall» (Хмельницький), «Тірас» (Новодністровськ), ДЮСШ Дунаївці, «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) та «ДЮСШ-1-Рома» (Чернівці).

В віковій категорії 2010/2011 р.н. ДЮСШ «Сокіл» буде представлена двома командами – окремо 2010 р.н. та 2011 р.н. Крім них, і знову ж таки в одноколовому турнірі, зіграють ще п’ять команд: «ДЮСШ Бар» (Вінницька обл.), «Тірас» (Новодністровськ), «Буковина» (Чернівці), «ДЮСШ №2» (Хмельницький) та «Спортлідер» (Кам’янець-Подільський).

Найменша кількість учасників зібралась в віковій категорії 2012/2013 р.н. – чотири, і це змусило дещо змінити формат. Спочатку ДЮСШ «Сокіл» (Хмельницький), ДЮФК «Поділля» (Хмельницький), ДЮСШ «Дунаївці» та «F.S. ProffiBall» (Хмельницький) зіграють одноколовий турнір, а потім в стикових поєдинках визначать призерів турніру.

Як повідомляє офіційний сайт Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, ігри турніру проходитимуть у трьох залах: СК ГУНП, ДЮСШ №3 та спорткомплексі «Конфермат». Щодо ігрового часу, то в віковій категорії 2006/2007 р.н. команди будуть грати 2 тайми по 20 хвилин «брудного» часу. В інших вікових категоріях матчі будуть складатися з двох таймів по 15 хвилин також «брудного» часу.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ