Одна помилка, один пропущений м’яч, і поразка «Сокола» від «in.IT»

0
576

Турнірна ситуація змушувала обидві команди грати виключно на перемогу, і на початку гри дуже важливим було, хто ж буде більше на м’ячі. Агресивні дії суперника стали певною несподіванкою для гравців «Сокола», поки вони втягувалися в реалії гри, львів’яни встигли завдати по воротам Шевченка кілька дальніх ударів, і наш воротар на постріли Федюка, Коваля (зі штрафного) та Багряка відреагував належним чином. Згодом «Сокіл» все ж таки взяв м’яч під контроль, але гравці «in.IT» перемикнулися на компактний захист, і м’яч до Кардаша після дальніх ударів долітав далеко не завжди.

На шостій хвилині після передачі Хамдамова Абзалов отримав м’яч у вільній зоні, Кардаш вибіг далеко за межи майданчика, але наш гравець встиг прокинути м’яч і після контакту з воротарем «in.IT» опинився на паркеті. Момент, який тягнув і на фол, і на картку, залишився без відповідної реакції арбітрів. Невдовзі Лейб’юк завалив Боднара на паркет, отримав жовту, а «Сокіл» право на штрафний. Бабак прямим ударом обвів стінку, але м’яч влучив у штангу. Згодом за короткий час «in.IT» нафолив ще на три фоли, і ігрова перевага «Сокола» була беззаперечною. Тим прикріше було пропустити, ще і після власної помилки. На 18-й хвилині Лейб’юк затиснув біля штрафного майданчика господарів Токара, той втратив рівновагу і м’яч, і після передачі того ж Лейб’юка Павло Стегніцький пробив без шансів для Шевченка.

По перерві «Сокіл» першим вийшов на майданчик і масованими атаками показав, що налаштований на те, щоб перевернути гру. На 21-й хвилині Шевченко майже від центральної лінії потужно пробив, м’яч від рук Кардаша влучив у поперечину і вилетів за межи майданчика, але арбітри показали… від воріт. До речі, до обох рефері і надалі були питання в плані того, що вони відверто не звертали увагу на те, що на стандартах «Сокола» правило «п’яти метрів» для стінки гравцями «in.IT» не виконувалося.

Гості з кожною хвилиною сідали до своїх воріт все нижче, і навіть періодичні виходи на майданчик у воротарській футболці то Гриника, то Стегніцького не змінювали перебіг подій. «Сокіл» в такі моменти не тиснувся до своїх воріт, а починав активний пресинг, і лише одного разу пропустив випад «in.IT», але Багряк не скористався тим, що опинився наодинці проти Шевченка.

Приблизно хвилини з 34-ї гра пішла фактично на одній половині. «Сокіл» відчайдушно атакував, намагаючись пробити Кардаша, двічі Абзалов був близьким до голу, але одного разу з меж штрафного майданчика пробив повз ворота, а згодом і взагалі не влучив по м’ячу. В заключні хвилини гри гості героїчно боронили свої 1:0, кидаючись під усі спроби ударів по воротах. Блокувати вдалося не все, але з тим, що долітало до воріт, вже розбирався Кардаш. В підсумку поразка «Сокола» 0:1, і наша команда не змогла забити вже в другій грі поспіль.

Наступна гра у підопічних Романа Ковальчика в середу, 1 лютого, в Хмельницькому, і це буде пропущена гра з 13-го туру проти «ХІТа».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ