Новачки роблять переможну справу: «Сокіл» у Львові був сильнішим за «in.IT»

0
2440

Не обійшлося без змін в складі «Сокола» в порівнянні з матчем тижневої давнини: місце в воротах від старту зайняв Ярослав Кожуховський, а в першій четвірці з’явився Кирило-Ілля Бабак. Можливо, через це стартові хвилини у виконанні нашої команди вийшли сумбурними і без загрози воротам Кардаша. Перший же удар відбувся на 4-й хвилині, коли Первєєв зі штрафного пробив прямо в руки воротареві «in.IT». Згодом по воротам пробив Данилюк – поруч зі штангою. «Айтішники» свій перший (і, одразу зазначимо, єдиний в першому таймі) момент створили лише на 9-й хвилині: Сизик опинився на вістрі атаки і з меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

«Сокіл» безумовно переважав господарів за володінням м’ячем, на 12-й хвилині біля воріт львів’ян два стандарти, вони завершилися ударами Первєєва, і двічі Кардаш якимось дивом врятував свою команду. За хвилину м’яч навіть опинився у воротах «in.IT», але Абзалов в момент завершального удару підіграв собі рукою. В заключні хвилини тайму м’яч практично не полишав половину майданчика львів’ян, але Кардаш так і залишився головною перешкодою, через яку нулі на табло не змінилися.

Другий тайм розпочався з атак «Сокола», двічі пристрілювався Первєєв, але Владу бракувало влучності. На 23-й хвилині після стандарту Первєєв потужно пробив вже в площину воріт, але і у Кардаша. Треба було чимось здивувати воротаря господарів, і це нарешті на 29-й хвилині зробив Данііл Чижик, який гарматним ударом справа від бокової лінії увігнав м’яч в дальній нижній кут.

Крига скресла, і «Сокіл» дуже прагнув закріпити свою перевагу. Був поруч з голом Хамдамов, але ударом з носка влучив у штангу. Втім, хмельничани досягли свого – на 33-й хвилині Андрій Богославський в штрафному майданчику отримав чудову передачу від Бабака і технічно переграв Кардаша.

За 3.58 до завершення гри Андрій Федюк взяв тайм-аут, після чого у господарів очікувано вийшов п’ятий польовий гравець, і це був Мурин. Довго володіли м’ячем львів’яни, виснажуючи захист «Сокола». На 38-й хвилині після удару в напрямку воріт Кожуховського сталося кілька рикошетів, і м’яч від Багряка опинився у сітці. Тут вже довелося брати тайм-аут Роману Ковальчику…

Грати залишалося 2.16, і згодом Мурин знову вибіг на майданчик у воротарській футболці. «Сокіл» почав застосовувати високий пресинг, контролювати м’яч у себе, однак одного разу помилився, і Коваль спрямував м’яч на поперечиною.

В заключні секунди гри в гру втрутився місцевий хронометрист, який «забував» вчасно вмикати секундомір, але це не завадило «Соколу» здобути перемогу, яку принесли голи двох новачків, підписаних в літнє міжсезоння.

В третьому турі «Сокіл» в Хмельницькому прийматиме «ХІТ», і точна дата проведення цієї гри наразі узгоджується.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ