Нічия в грі «Сокола» з «Кардиналом-Рівнестандарт», яка не на користь нашої команди

0
456

Незіграна ще в жовтні минулого року гра п’ятого туру першого етапу між «Соколом» та «Кардиналом-Рівнестандарт» могла дати відповідь на питання, хто ж цих двох команд за підсумком регулярного чемпіонату буде третім в турнірній таблиці групи «Захід», а хто четвертим. І про це можна було б дізнатися тільки за однієї умови – в разі втрати очок господарями майданчика. В разі ж їхньої перемоги з розв’язкою цього питання доводилося б зачекати ще, принаймні до 1-го квітня, коли відбудуться матчі 25-го туру.

Власне від цього і грали обидві команди. Поки «Сокіл» налаштовувався на атакуючу гру, рівняни зусиллями Волянюка почали перевіряти Шевченка. Лише один удар головного бомбардира «Кардиналу-Рівнестандарт» був реально небезпечним, коли м’яч летів в дев’ятку, але Сергій зіграв найкращим чином.

Це фактично і все у гостей за перший тайм, на жаль, і «Сокіл» не так часто турбував Бакінського, як це було б потрібно для результату. В першій половині тайму всі дальні удари читалися голкіпером, на 12-й хвилині він був не в змозі зреагувати на постріл Бабака, втім, на допомогу прийшла штанга. На передостанній хвилині удар Первєєва справа був спрямований під дальню штангу – Бакінський виручив свою команду.

По перерві Роман Ковальчик одразу дав завдання Шевченку підключатися до атак, і володіння м’ячем у «Сокола» було тотальним. Гості повністю зосередилися на захисті, відмовившись від пресингу, і, треба визнати, що захищалися вони дуже щільно. Попереду ж рівняни розраховували на якийсь випадковий момент. На 32-й хвилині після виносу м’яча Данилюк мав би приймати рішення, яке б дозволило унеможливити небезпеку, але Вадим програв м’яч Волянюку, який і відкрив рахунок.

Завдання «Сокола» ускладнилося вдвічі, і наша команда змогла вирішили його тільки наполовину. На 36-й хвилині хмельничани ідеально розкатали захист суперника, і після прострілу Шевченка зліва Костянтин Абзалов переправив м’яча до сітки. Часу, щоб забити вдруге, залишалося ще більше чотирьох хвилин, але хоча б ще одну подібну комбінацію «Соколу» провести не вдалося. Тож, нічия 1:1, і «Сокіл» за підсумком регулярного чемпіонату четвертий.

Вже найближчої суботи, 1 квітня, у «Сокола» наступна гра чемпіонату, в Сумах проти «Рятувальника» з Ромен.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ