Наздогнати не судилося: «Сокіл» в Харкові програв «Viva Cup»

0
555

Рівно два тижні тому в Харкові «Viva Cup» та «Сокіл» протистояли один одному в грі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України, і результат того протистояння накидував матчу команд Романа Перадзе та Романа Ковальчика вже в чемпіонаті України додаткової принциповості. Очевидно, що господарі мали прагнути реваншуватися за проліт повз кубок, гостям же перемога була цікавішою хоча б з точки зору того, що за останні два сезони в іграх чемпіонату вони не спромоглися здобути в Харкові бодай одне очко. Щоправда, попередні ігри проводилися в Палаці спорту «Локомотив», а от звітна гра гралася в «Каразінському», в якому через застаріле покриття та близькість стін гравцям доводилося грати в дещо інше, ніж в просторому та сучасному «Локомотиві».

Перші дві хвилини гри пішли на розвідку, і обійшлося без цікавих подій. Далі на майданчику з’явилися другі четвірки, і «Соколу» свою атаку вдалося завершити неточним ударом Бабака. І у господарів були удари по воротам, але й вони були повз ворота. Тож фактично перший удар господарів в «рамку» став голом: Владислав Моспан метрів 10-ти низовим ударом відкрив рахунок.

«Сокіл» нічим нашвидку не відповів: знову неточні удари, таким можна вважати і той у виконанні Данилюка, після якого м’яч влучив у штангу. З плюсів «Сокола» можна відзначити, що господарі доволі часто фолили, і вже на 9-й хвилині в пасиві мали чотири порушення. Але за дві хвилини «Сокіл» наразився на контратаку, яку після пасу Калашника завершив Денис Овсянніков.

Нашій команді ніяк не вдавалося підібратися до володінь Положія на вбивчу відстань і доводилося шукати своє щастя дальніми ударами. На 14-й хвилині Хамдамов пробив дуже потужно, і м’яч полетів точно в груди воротарю. Добре, що в розпорядженні є награні стандарти, і на 18-й хвилині після передачі Хамдамова з ауту Владислав Первєєв точним ударом прошив весь захист і воротаря. За хвилину Влад міг відзначитися вдруге, але його удар підсічкою над воротарем прийшовся у поперечину. За 11 секунд до сирени на перерву Роман Ковальчик взяв тайм-аут, але він не дозволив нашій команді створити небезпеку. Перший тайм за харків’янами 2:1.

На початку другого тайму вони вирішили грати від захисту на контратаках, і на 23-й хвилині Бабенко двічі врятував «Сокіл» після ударів Моспана. А от при замиканні Владиславом Васильєвим дальньої штанги на кутовому господарів був безсилим – 3:1.За дві хвилини Роман Ковальчик взяв «ранній» тайм-аут, після якого в ворота вийшов Шевченко, і було зрозумілим, що він буде зорієнтованим на підключення до атак. Але на початку йому довелося показати свої якості воротаря: Моспан вийшов сам на сам з Сергієм, і наш голкіпер виграв цю дуель. Невдовзі ще один наш «обріз», і «Сокіл» вибачив Калашник, який пробив повз порожніх воріт. Врешті решт, атака «5 на 4» спрацювала потрібним чином, і Олег Гуцуляк майже з лінії замкнув передачу Хамдамова. На жаль, свої плюс два господарі повернули швидко, за дві хвилини, після контратаки і влучного удару Моспана.

За 9 хвилин до завершення гри нашій команді стало складніше, бо фолів назбиралася критична кількість – п’ять. Гра «5 на 4», тим не менше, тривала, втім, не кожне підключення Шевченка несло в собі загрозу. На 34-й хвилині дальній удар Первєєва відбив Положій, але прямо на Костянтина Абзалова, який не схибив. Потрібна була ще одна, як мінімум, така атака, але щоб цьому завадити, господарі чіпко тримали м’яч.

Заключні хвилини були дуже напруженими. М’яч був дуже цінним, і на 39-й хвилині Бабак вчасно підстрахував Шевченка, коли зупинив м’яч, що летів у порожні ворота. Кінцівка гри пройшла на половині господарів, але завдати такого потрібного влучного удару не судилося – поразка 3:4.

За тиждень, 26 лютого, «Сокіл» зіграє в Хмельницькому з львівською «Енергією». Це буде гра 21-го туру Parimatch Екстра-ліги і розпочнеться вона о 12.00.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ