На початку серпня «Сокіл» зіграє на «Кубку Львівщини»

0
1644

Рівно місяць залишається до старту чергового чемпіонату України серед команд Екстра-ліги, і для них найближчим часом починається той етап передсезонної підготовки, коли треба проводити контрольні матчі. В попередні роки деякі футзальні клуби, і серед них хмельницький «Сокіл», в серпні виїжджали за межи України для матчів з іноземними суперниками. Зараз же, коли продовжує діяти заборона на в’їзд в країни Євросоюзу з так званими «необов’язковими поїздками», клуби змушені шукати можливості для проведення спарингів в середині України, де кількість передсезонних турнірів можна перерахувати по пальцях однієї руки.

В цих умовах «Сокіл» отримав можливість 4-7 серпня зіграти в щорічному передсезонному турнірі «Кубок Львівщини», який буде проходити в місті Лева в Палаці спорту «Галичина». Цього року організатори планують його провести з участю 8-ми команди, 7 з яких будуть представляти Екстра-лігу: «Сокіл», «Продексім», «Ураган», «Кардинал-Рівне», «ІнБев», «Енергія» та «Food-Centre СумДУ». Наразі ведеться пошук восьмої команди, і це, скоріш за все, буде один з аматорських колективів.

«Кубок Львівщини» пройде за традиційної для подібних турнірів схемою: 8 команд будуть розбиті на дві групи по 4 команди, і після групового етапу в заключний день команди зіграють стикові поєдинки.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ