Микола Сохорук: “До кожної гри команда готується дуже ретельно”

0
3882

Граючий тренер “Динамо-ГУНП” – про причини не дуже вдалого старту у нинішньому сезоні та очікування від матчу 1/2 фіналу Кубку проти “АВІСТ-Cook Drive”

Микола Григорович, команда не дуже вдало стартувала в літньому чемпіонаті Преміум-ліги? Чому, на Ваш погляд?

Після закінчення зимового чемпіонату до нас прийшло багато новачків. З огляду на те, що команда комплектується за відомчим принципом, їм потрібен був час для того, щоб в першу чергу освоїтися на новій роботі. Футбол в даному випадку відійшов на другий план. Зараз ситуація стабілізувалася, з’явилася можливість для участі практично всіх гравців в тренувальному процесі, і поступово команда знаходить свою гру.

Які зміни відбулися в команді в порівнянні із зимовим чемпіонатом?

Прийшли новачки – Артем Федорко, Андрій Соколюк, Дмитро Грицик, Ігор Чекерський, Ігор Бойчук. Як бачите, поповнення велике. З одного боку, це радує – гравці досить кваліфіковані. З іншого – необхідний час для того, щоб налагодити командну гру.

У неділю “динамівці” зіграють матч півфіналу Кубка Преміум-ліги з “АВІСТ-Соок-Drive”. Не так давно ви зустрічаліся в рамках чемпіонату, і “динамівці” здобули перемогу з рахунком 3:1. За оцінками глядачів, матч був одним з найкращих в літньому чемпіонаті. Чи готуєтеся ви якось особливо до даної зустрічі?

Команда до кожної гри готується дуже ретельно. В суботу у нас гра з “Вентсом”, який теж є непростим суперником. Що ж стосується недільного матчу, то звичайно, також спеціально до нього готуємося. “АВІСТ” – непростий суперник, і недавня гра це показала. Є певні задумки, але нехай це залишиться поки секретом (посміхається).

 Судячи з усього, завдання на літо у команди такі ж максимальні, як і взимку?

Звичайно, хотілося б зробити дубль – взяти Кубок і покласти в нього медалі чемпіонів. Але розуміємо, що зробити це буде складно – крім визнаних фаворитів, дуже добре себе показують в цьому сезоні “Beerloga”, “Прикордонник” і “Хмельницькі делікатеси”. Все покаже гра.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ