Михайло Токар: «Коли таку помилку арбітри роблять при рахунку 0:0, де явний фол, і дають забити супернику гол, це психологічно тисне на гравців»

0
706

Тренер «Сокола» Михайло Токар відповів на питання за підсумком матчу хмельничан проти івано-франківського «Урагану» (1:5) в 18-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Скажу, що після гри з «ХІТом» багато емоцій хлопці викинули вдома. Важко нам одразу через день грати з «Ураганом», це команда дійсно хороша. Більше відпочила, мала більше часу відпочити, тому нам було важко. Ми не встигали в ту гру, яку хотіли, і плюс кажу, не хочу там на суддів говорити, але коли таку помилку арбітри роблять при рахунку 0:0, де явний фол, і дають забити супернику гол, звичайно, це психологічно тисне на гравців.

– Команда зіграла другий матч за 48 годин, на Вашу думку, чи впоралася вона з цим фізичним навантаженням?
– На 100 відсотків однозначно що ні, тому що в нас багато гравців, які після травм, після серйозних травм. Звичайно, що їх ще не вистачає, але дякую команді за те, що вона старалася і навіть в другому таймі мала ряд моментів, де можна було б повернутися в гру. Але так буває.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ