Михайло Соколовський: «Я не заздрю тій людині, яка на місці тренера стоїть і дивиться гру»

0
1674

Головний тренер житомирського «ІнБеву» Михайло Соколовський прокоментував матч своєї команди проти хмельницького «Соколу» (2:2)

– Михайло, сьогодні, мабуть, була така класична гра, нічия, яку можна назвати бойовою. Ваш коментар до цієї гри.
– У нас завжди між «Соколом» та «ІнБевом» виходять бойові ігри. Якщо взяти статистику, то, мабуть, в один м’яч нам посміхалася вдача перемагати на останніх секундах. В цей раз ми пропустили. Звичайно, не хотілося б пропускати саме такі моменти. Важко зараз казати – втрачати таку перемогу… Я вважаю, якщо б Бакум та Чеберяк влучили б по порожніх воротах, то можна би було вивозити звідсіля три очки. Але якщо не забиваємо ми, то забивають нам. Є над чим працювати.

– Відверто кажучи, не тьохнуло у Вас коли Бакум не влучив у порожні ворота? Він би зняв всі питання.
– Воно «йокало» всю гру. Знаєте, воно йшло в обидва боки. Я не заздрю тій людині, яка на місці тренера стоїть і дивиться гру. Купа вказівок, там виходить, там не виходить. Будемо робити висновки. Вітаю «Сокіл» з придбаним очком, а ми будемо рухатися далі.

– В першому таймі грали Ваша перша четвірка проти першої «Сокола», а в другому пройшов розмін, і Ви вже не відмовилися. Вас влаштовувало, що Ваші найбільш досвідчені гравці грають проти другої четвірки «Сокола», яка менш досвідчена?
– Ми планували грати перша проти першої. Це, мабуть, Роман Ковальчик змінив тактику, пробував щось нове, мабуть, хотів закривати гру основною четвіркою. Так би воно і було, якби вони не пропустили гол.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ