МСК «Харків» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
678

Зовсім нетривалими були новорічні вихідні у гравців деяких команд Екстра-ліги, і найкоротші – у гравців львівської «Енергії». 29 грудня матчем в Києві підопічні Валерія Легчанова разом з гравцями «SkyUp Futsal» закрили футзальний 2023 рік, вони ж 5-го січня відкриють футзальний 2024-й львівським дербі проти «in.IT». На два дні більше для відпочинку та підготовки до гри 16-го туру було в розпорядженні гравців МСК «Харків» та «Сокола», які між собою зіграють в Сумах 6 січня, і свої останні матчі в році, що минув, вони грали майже одночасно в четвер, 28 грудня. Що їх поєднує, це підсумковий рахунок – 5:4 в обох матчах на користь команд Станіслава Гончаренка та Романа Ковальчика.

Здавалося б, рахунок однаковий, але ж якими різними шляхами на нього вийшли МСК «Харків» і «Сокіл». У харків’ян в грі з «Рятувальником» були типові гойдалки. Спочатку вони вигравали 1:0, потім програвали 1:2, але не без вдачі пішли на перерву за нічийного рахунку 2:2. В другому таймі гарячіший сюжет: МСК «Харків» відірвався в рахунку на два м’ячі, але наполегливі роменці ліквідували цей відрив. Вирішальним же в цій грі стало рішення Станіслава Гончаренка грати з п’ятим польовим, і воно виявилося слушним – Ігор Малюк забив п’ятий, переможний м’яч.

Той опір, який був з боку «Рятувальника», змусив харків’ян викласти на майданчик чимало козирів, зробити їхній розбір, знайти сильні і слабкі сторони – це і було те, на чому робився акцент при підготовці «Сокола» до гри в Сумах. Але певні речі є на поверхні: МСК «Харків» за кілька останніх ігор навчився грати без Дмитра Бондаря, і майданчик висунув у цієї команди нових лідерів – Давида Калашника, Сергія Топчія, Ігоря Малюка, та й інші гравці за чотири місяці, проведені в Екстра-лізі, вже навчилися не випадати з гри і відповідати тому рівню, на якому раніше вони не грали.

5:4 «Сокола» проти «Aurora Team» склалися зовсім по-іншому. Підопічним Романа Ковальчика жодного разу не доводилося наздоганяти суперника, адже домінування в першому таймі дозволило створити подушку безпеки у вигляді трьох м’ячів. Це нібито і вагома кількість, але в футзалі вона не дозволяє почувати себе в абсолютній безпеці, тим більше, коли на протилежному боці майданчика вкрай вмотивований суперник – і з турнірної точки зору, і з фінансової, адже поразка – це неотримані преміальні. Із мінусів другого тайму у виконанні «Сокола», це, безумовно, чотири пропущених м’ячі, але вагомим плюсом є те, що команда не запанікувала, не перейшла на гру «на збереження» і не випускала гру з-під контролю. У сукупності із вірою у власні сили це дозволило у найкритичніші хвилини гри, які були перед фінальною сиреною, не надати натяку супернику, що для нього можливий порятунок.

За всіх приємностей, пов’язаних з переможним результатом, матч з «Aurora Team» викрив певні проблеми з грою «Сокола», особливо, в захисті. Завдання розібратися, з чим пов’язані помилки, також стояло перед тренерським штабом напередодні гри з «Харковом», адже наш суперник серед результативніших команд ліги і в своїй грі пріоритетом розглядає саме атакувальну гру, іноді навіть на шкоду захисним діям.

Серед решти матчів туру, які відбудуться вже наступного тижня, увагу викликає київське дербі, особливо після того, як «Aurora Team» та «SkyUp Futsal» в своїх останніх матчах мали протилежний результат. Підвищена увага буде до двох матчів в Рівному. Як і минулого року, в одній з ігор між «ХІТом» та «Кардиналом-Рівне», яка мала б відбутися в Києві, змінено місто проведення на Рівне. Це стосується гри з сьомого туру, базовою датою якої було 21 жовтня минулого року, і проведена вона буде 8 січня. За день суперники також в Рівному зіграють гру 16-го туру. А підвищена увага, звісно ж, пов’язана з відставкою Олександра Бондаря з посади головного тренера «Кардиналу-Рівне», обов’язки якого тимчасово покладені на гравця команди Євгена Ланка.

Суми. Чемпіонат України. Екстра-ліга
16 тур. 6 січня, субота. 12.00

МСК «Харків» (Харків) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Артем Федоріщев (Луганська обл.), Володимир Болізюк (Львів), Андрій Савельєв (Суми)
Хронометрист: Дмитро Ігумнов (Суми)
Спостерігач арбітражу: Сергій Єщенко (Бровари)
Делегат матчу: Євгеній Петраков (Суми)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 16-го туру зустрічаються:

9.01 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Рятувальник» (Ромни)
9.01 «Aurora Team» (Київ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
9.01 «Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)
5.01 «Енергія» (Львів) – «in.IT» (Львів)

Перенесена гра з 7-го туру:

8.01. «ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) (гра відбудеться в Рівному)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ