Montesilvano Futsal Cup. «Сокіл» U-11 програв «Futsal Les Geants» і став срібним призером

0
239

В четвер, 27 червня, на міжнародному дитячому футзальному турнірі «Montesilvano Futsal Cup», який проходив в італійському містечку Монтесільвано, був заключний ігровий день, протягом якого гралися стикові матчі за підсумкові місця в змаганнях у всіх вікових категоріях.

В турнірі серед команд U-11 в вирішальному поєдинку команда ДЮСШ «Сокіл» 2013 р.н. (тренер – Артем Глас) зустрічалася з французькою командою «Futsal Les Geants». З атак французів розпочалася гра, у Романа Діденка було чимало роботи, і врешті решт Сандро Ді Стазі відкрив рахунок. Згодом наша команда пропустила контратаку суперника, і Секу Силла подвоїв перевагу «Futsal Les Geants». Гра в атаці у «соколят» не йшла, більше того, до перерви вони пропустили втретє.

На початку другого тайму Роман Діденко більше 4-х секунд вводив м’яч в гру, арбітри призначили вільний удар, після якого рахунок став 4:0 – відзначився Нелсон Лорензе. До фінальної сирени «соколята» пропустили ще двічі, програли 0:6, і стали срібними призерами турніру «Montesilvano Futsal Cup».

27 червня. «Montesilvano Futsal Cup». U-11. Фінал
«Сокіл» (Хмельницький) – «Futsal Les Geants» (Франція) – 0:6 (0:3)

«Сокіл»: Роман Діденко – Ярослав Глас, Вадим Ковбасюк, Захар Зайцев, Мирослав Климик, Максим Ткач, Артем Роздайгора, Тимофій Водак, Олег Пархоменко, Киріл Тетервак, Костянтин Іващук, Григорій Сабадаш
Тренер Артем Глас

Голи: Сандро Ді Стазі-3, Секу Силла, Калунда Обед, Нелсон Лорензе

Пресслужба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ