Максим Павленко: «Стан у нас зараз тільки перехідний»

0
1921

Головний тренер івано-франківського «Урагану» Максим Павленко прокоментував переможний матч його команди проти хмельницького «Соколу» (9:1)

– Максим Михайлович, за такого рахунку немає чого питати про перебіг подій. Як Ви відчуваєте, команда виходить з тієї проблеми, яка у вас була, коли ви готувалися до сезону, а потім були змушені призупинити, і якийсь провал був в підготовці? Як Ви зараз оцінюєте стан своєї команди?
– Стан у нас зараз тільки перехідний. Ми тільки починаємо набирати кількість матчів. Тільки від кількості матчів можна буде бачити наші помилки.

Сьогодні перші 10 хвилин була абсолютно рівна гра. Ми і налаштовувалися на те, що «Сокіл» – це молода, амбітна команда, швидкісна, яка створить чимало проблем в разі якогось там недопрацювання чи недолаштування. Тому 1:1 це яскраве підтвердження, тому, що тривалий час ми не то що гол забити, і моментів не було особливих. Вдалося за рахунок стандартів зробити перевагу на свою користь і вдало почати другий тайм, який насамперед вирішив долю матчу. Тому що п’ятий, шостий м’яч було зрозуміло, що потрібно доводити матч до перемоги і намагатися поменше пропустити. За рахунок частоти кількості змін, щоб гравці отримували ігрову практику. Такий досвід нам необхідний.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ