Максим Павленко: «При грі «чотири проти п’ятьох» було непросто»

0
1453

Головний тренер «Урагану» Максим Павленко прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (6:1)

– Не зважаючи на рахунок, все ж таки сам зміст гри сьогодні був не в найкращому виконанні з нашого боку. Тому що ще ми далекі від оптимальних кондицій. І початок першого тайму, і початок другого тайму це підтвердили. Не можемо одразу включатися, немає потрібної швидкості, немає потрібної агресивності, інтенсивності. Друга половина першого тайму вдалася нам, була реалізація моментів, і вже другий тайм грали по результату. Дозволили собі якісь експерименти, різні були сполучення гравців, і в кінці грали вже виключно молодими гравцями, щоб вони відчули всю напругу останніх хвилин.

При грі «чотири проти п’ятьох» було непросто, тому що готувалися, що є хороші «награші» в команди «Сокола». А при гри «4 на 4» наше завдання було не припуститися помилок, які б дозволили супернику бігти в контратаки.

В нас є швидкісні гравці, які відразу створюють моменти за рахунок молодості і швидкості. Нам вдалося зробити це в багатьох випадках, тому роботи у воротаря було не так багато, як завжди, але знову ж таки, тільки-тільки починаємо набирати оберти. Сподіваюсь, що в подальшому станемо тільки швидшими, сильнішими, і гра буде більш якісною.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ