Максим Павленко: «Намагалися зіграти від оборони, шукати свій шанс в контратаках»

0
292

Головний тренер івано-франківського «Урагану» Максим Павленко відповів на питання за підсумком матчу його команди проти хмельницького «Соколу» (2:0) в 8-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Максим Михайлович, Ваша команда перемогла «на нуль», і, мабуть, логічним було б питання, якщо воротар сьогодні відстояв на нуль, то, мабуть, Юрій Савенко і головний герой матчу?
– Не тільки Юра Савенко і багато гравців приймали удари на себе, але насамперед ми розуміли, що сьогоднішній матч буде непростим. Збірники повернулися з розташування збірної команди, тому без тренувань ми підійшли до матчу з «Соколом», свідомо віддавали ініціативу команді з Хмельницького, розуміли, що на тих швидкостях, на яких вони грають вдома, ми не готові з ними зіграти. Тому намагалися зіграти від оборони, шукати свій шанс в контратаках. Забили першими, продовжили все ж таки грати від захисту, шукати помилку. Їх було дуже обмаль, тому що «Сокіл» грав дисципліновано і надійно.

Віддам належне команді суперника, яка сьогодні продемонструвала хороший футзал, комбінаційний, швидкісний, і нам було непросто і зберегти цей результат, тому що було багато моментів, багато зі стандартів. Сьогодні потрібно було терпіння, чекати свій момент на контратаках, який ми згодом знайшли. Другий м’яч… Якщо б в подальшому 2:1, звісно, що гра була б зовсім іншою.

– Напевне, що саме цей швидкий гол Микитюка дозволив Вам реалізувати ту стратегію? Навряд Ви з перших хвилин планували сісти в захист, а тут на 41-й секунді стався гол, і все пішло за Вашим планом.
– Ні, ні-ні. Один гол в футзалі нічого не гарантує, тому якби ми навіть один гол пропустили, ми б перейшли до більш активних дій, але б вони не були такими, щоб ми відверто грали в такий футзал. Цього б не було. Ми забили гол, і все рівно продовжили, якби рахунок був 0:0, ми б все рівно шукали свій шанс, тому що розуміли в рівних складах грати в пресинг переваги б нашої не було.

– На відміну від гри першого кола Ви сьогодні не ризикнули випустити кількох гравців на заміні. Настільки складна була ситуація на майданчику?
– Ситуація дійсно була напружена, гравці «Сокола» тиснули і не дозволяли нам вносити якісь корективи, які б могли послабити нашу гру в захисті. Тому ми вже довірили до кінця гру цим двом четвіркам, а ті гравці отримають практику в наступних матчах.

– Після попередньої гри Ви своїй команді таку характерну оцінку дали: критика, критика, ще раз критика. Сьогодні якою буде оцінка Вашої команди?
– Сьогодні є результат, в загальному ми те, що планували, виконали. Були помилки, але головне, що без травм, головне, що здобули перемогу.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ