Mad Cage від В1 ММА: Олександр Горшечнік нокаутом переміг Маркуша Вінісіуша

0
2560

В суботу, 6 листопада, в Києві відбувся другий турнір, організований В1 ММА, і перший формату Mad Cage. Його головною подією був бій в ваговій категорії до 68 кг представника СК «Сокіл» Олександра Горшечніка проти бразильця Маркуша Вінісіуша.

41-норічний Вінісіуш – досвідчений боєць, який боксує з 2008 року, і його Rekord до суботи нараховував 36 боїв (24-11-1). В свою чергу, 25-тирічний Олександр Горшечнік дебютував на професійному рівні в 2015-му році і мав в своєму активі 21 бій (16-5).

Бій проходив в форматі три раунди по п’ять хвилин, і перший з них спочатку мав характер розвідки. Вінісіуш розраховував на свої боксерські здібності, в той час як Олександр вимотував суперника лоу-кіками. Коли ж секундомір почав відраховувати третю хвилину, Олександр здивував бразильця потужним прямим ударом з правої руки в голову, яким відправив того на канвас. Далі добити поваленого суперника для Олександра було справою техніки, і через кілька секунд арбітр був змушений припинити бій, фіксуючи яскраву перемогу хмельничанина нокаутом.

Наші вітання Олександру Горшечніку та його наставнику Заслуженому тренеру України Вадиму Будзихівському.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ