Локальний результат перемога, загальний – поразка: «Сокіл» мінімально поступився «Урагану»

0
246

Звіт про частину матчу, яка відбулася 4 листопада та була перервана повітряною тривогою

Після свистка до початку догравання гри, яка в 9-му турі були зупинена через повітряну тривогу, «Соколу» та «Урагану» належало провести в першому таймі на майданчику трохи менше чотирьох хвилин, протягом яких в кожної з команд було своє завдання. І воно було достатньо очевидними: для «Сокола» не пропустити третій м’яч, для «Урагану» – збільшити свою перевагу. І з цим краще впоралися франківці. На 19-й хвилині після вкидання від Савенка Фаренюк переграв Сохорука, але Шевченко вчасно вийшов з воріт, і м’яч полетів йому в груди. Але за кілька секунд франківці досягли свого, і не без допомоги господарів майданчика. В доволі простій ситуації Данилюк не взяв м’яч під контроль, Назар Швед миттєво пробив, це стало несподіванкою для Шевченка, який зреагував на удар з запізненням. З мінусів для «Сокола» були ще п’ять фолів в пасиві, але обійшлося без 10-тиметрового.

По перерві вже «ураганівці» активно фолили – на 23-й хвилині три порушення. Але в цей час «Сокіл» один м’яч вже відіграв. Хвилиною раніше Первєєв зліва пробив по воротах, його удар заблокували, але м’яч відскочив до Владислава, він ще раз пробив, і м’яч від Костянтина Абзалова залетів у ворота. Одразу ще одна атака «Сокола» і після удару Хамдамова Савенко в шпагаті перевів м’яч на кутовий.

Надалі команди грали фактично по результату. Господарі багато застосовували підключення Шевченка, франківці, в свою чергу, підключали Савенка, але зиску з цього було небагато для обох команд. Хіба що можна казати, що підопічним Романа Ковальчика вдалося чимало часу контролювати м’яч на гостьові половині, і це унеможливлювало атаки у відповідь.

На 31-й хвилині «Ураган» вийшов на відмітку в п’ять фолів, і це змусило франківців зосередитися на збереженні потрібного їм результату. «Плюс два» вони мали до 36-ї хвилини, коли Андрій Хамдамов обігрався в стінку з Шевченком і несильним ударом метрів з п’яти скоротив відставання «Сокола» до мінімуму. Гра «5 на 4» хмельничанам давалася, і на 37-й хвилині Шевченко мав неймовірну нагоду відновити паритет. Після прострілу справа від Бабака воротар «Сокола» опинився наодинці перед відкритими воротами, але в цьому епізоді Сергію, напевне, не вистачило навичок польового гравця, і він так не і зробив потрібний удар.

«Сокіл» майже до фінальної сирени грав «5 на 4», але загальної поразки в грі, яка розпочалася більше п’яти місяців тому, не уникнув.

«Ураган» здобув потрібний для себе результат, став переможцем регулярного чемпіонату, але головне в сезоні попереду. 26 квітня «Сокіл» у Львові розпочинає чвертьфінальну серію проти «Енергії», яка триватиме до двох перемог.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ