Кубок В. І. Водяна. «Сокіл» переміг «Ураган-2» і фінішував п’ятим

0
1242

І знову «Ураган»! Після того, як «Сокіл» посів в групі А третє місце, хмельничанам вдруге на «Кубку В. І. Водяна» довелося зустрітися з підопічними Максима Павленка, але цього разу з тими, хто залучений до умовно другого складу чемпіонів України. В ньому, як і «першому» «Урагані», приблизно пів складу гравців, які навесні стали чемпіонами України, а решта – це ті, хто тільки мріє про великі досягнення. Нагадаємо, що в групі Б «Ураган-2» програв «Продексіму» та «Viva Cup», і лише за рахунок перемоги над «ДЕ ТРЕЙДИНГом» уникнув того, щоб залишитися останнім.

Перший гольовий момент в грі виник лише на четвертій хвилині, коли Первєєв вийшов сам на сам з Гуйваном, обвів його, але влучити у ворота з гострого кута не зміг. І надалі небезпеки біля обох воріт було небагато, і на 12-й хвилині той же Первєєв втратив ще один шанс вивести «Сокіл» вперед, коли зліва з гострого кута влучив у ближню стійку. І все ж таки наша команда при мінімумі змогла витиснути максимум: на 17-й хвилині Хамдамов однією верховою передачею відрізав весь захист франківців, і Подлюк відмінним ударом вгатив м’яча під поперечину. Мінімальною перевагою «Сокола» і завершився перший тайм.

Рівновагу «Ураган-2» поновив одразу після перерви, з пенальті відзначився Фаренюк, але зазначимо, що широкий загал вболівальників в онлайн-трансляції так на VAR-і і не побачив, чи дійсно була гра рукою у одного з наших гравців та чи правомірним було призначення пенальті. Дива, але це на турнірі в іграх за участю «Сокола» не вперше.

З 23-ї хвилини, протягом двох хвилин, суперникам прийшлося грати «три на три»: на майданчику почалася обопільна штовханина, і арбітри визначили «крайніми» Бабака та Фаренюка. Втім, Максим Павленко в цей час випустив Миколу Грицину у воротарській футболці, але гра «4 на 3» ніяких дивідендів франківцям не принесла. Коли ж склади стали рівними, «Сокіл» вийшов вперед: на 26-й хвилині Артур Подлюк прямим ударом зі штрафного засмутив Колтка.

Напруга на майданчику була така, що вже на 28-й хвилині в пасиві «Урагану-2» стало п’ять фолів. За хвилину Гуцуляк вийшов сам на сам з Колтком, але влучив прямо у воротаря. Висіння на фолах змусило Максима Павленка більш ніж за 10 хвилин до фінальної сирени переходити на періодичну гру з п’ятим, яким діяв Масевич. Довго «терпіли» наші хлопці в захисті, а в першій же контратаці точним ударом відзначився Владислав Первєєв.

Суперник продовжував грати «5 на 4», і це дозволило Миколі Грицині на 35-й хвилині скоротити рахунок. За три хвилини Радевич ледь не поновив рівновагу, але влучив у хрестовину. Всі потуги «Урагану-2» так і не принесли результату, «Сокіл» переміг 3:2 і посів п’яту сходинку загальної турнірної таблиці.

8 серпня. Смт Крижанівка. «Кубок В. І. Водяна». Гра за 5 місце

«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган-2» (Івано-Франківськ) – 3:2 (1:0)

«Сокіл»: Богдан Бабенко – Андрій Хамдамов, Артур Подлюк, Кирило-Ілля Бабак, Костянтин Абзалов – Микола Сохорук, Владислав Первєєв, Богдан Токар, Олег Гуцуляк – Олексій Боднар, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган, Роман Татумірак – Сергій Шевченко, Олег Чайка
«Ураган-2»: Микола Гуйван (Роман Колток, 21) – Роман Кордоба, Артем Фаренюк, Віталій Радевич, Микола Грицина – Тарас Онуфрак, Мар’ян Масевич, Андрій Ткачук, Владислав Завертаний, Андрій Британ, Станіслав Лейб’юк

Голи: Артур Подлюк, 17,26, Владислав Первєєв, 32 – Артем Фаренюк, 21-з пенальті, Микола Грицина, 35

Попередження: Микола Сохорук, 16 – Віталій Радевич, 20, Владислав Завертаний, 26

Вилучення: Кирило-Ілля Бабак, 23 – Артем Фаренюк, 23