Кубок України (U-9): «Сокіл» став фіналістом «Кубку Престижу» і фінішував на шостому місці

0
494

1-4 травня у Львові відбулися матчі Кубку України (U-9) серед команд вікової категорії 2013/2014 р.н., в якому прийняли участь 10 команд, і серед них ДЮСШ «Сокіл» (тренер – Микола Сохорук).

На груповому етапі команди були поділені на дві групи, «Сокіл» потрапив до групи B, де його суперниками були «FC Wolf» (Івано-Франківськ), ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.), «Любарт» (Луцьк) та «Sportkids» (Київ).

Результати матчів ДЮСШ «Сокіл» на груповому етапі:

1 травня
«Сокіл» (Хмельницький) – «FC Wolf» (Івано-Франківськ) – 0:6

ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:1
Голи: Олександр Сухой, 6, Євгеній Кунєв, 8,18 – Вадим Ковбасюк, 8

2 травня
«Sportkids» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:2
Голи: Тимофій Філімонов, 20-автогол – Ярослав Глас, 13, Ілля Коцай, 16

«Сокіл» (Хмельницький) – «Любарт» (Луцьк) – 1:3
Голи: Захар Ткач, 10 – Тимофій Пасічник, 10, Денис Базарін, 12, Андрій Кашкаров, 20

Турнірна таблиця групи В

1. «FC Wolf» (Івано-Франківськ) – 11 очок, м’ячі 24:3
2. ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 9 очок, м’ячі 10:8
3. «Любарт» (Луцьк) – 7 очок, м’ячі 12:5
4. «Сокіл» (Хмельницький) – 3 очки, м’ячі 4:13
5. «Sportkids» (Київ) – 0 очок, м’ячі 2:23

Посівши четверте місце в групі В підопічні Микола Сохорука потрапили до «Кубку Престижу», в якому одночасно розігрувалися 5-8 підсумкові місця.

3 травня, 1/2 фіналу «Кубку Престижу»
ДЮСШ «Роздільна» (Роздільна, Одеська обл.) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:2 (пенальті 5:6)
Голи: Денис Петренко, 8, Назар Осадець,16 – Ілля Коцай, 8, Артем Роздайгора, 11
Пенальті у «Сокола» реалізували: Костянтин Михайлюк, Артем Роздайгора, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Ярослав Поліщук, Тимур Моісюк
Пенальті у «Сокола» не реалізували: Ярослав Глас, Ілля Коцай, Максим Березовський

4 травня, Фінал «Кубку Престижу»
«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:1
Голи: Тимофій Пасічник, Андрій Кашкаров, Денис Базарін – Захар Ткач

В Кубку України (U-9) команда ДЮСШ «Сокіл» грала таким складом:

воротарі: Андрій Савчук, Богдан Томусяк
польові гравці: Максим Макоївець, Іван Ремішевський, Максим Березовський, Вадим Ковбасюк, Артем Роздайгора, Тимур Болістовський, Ярослав Поліщук, Тимур Моісюк, Костянтин Михайлюк, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Ілля Коцай, Ярослав Глас

Підсумкове розташування команд

1. ФК «Локомотив» (Одеса)
2. «FC Wolf» (Івано-Франківськ)
3. ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.)
4. ФА «Динамо Фемілі» (Рівне)
5. «Любарт» (Луцьк)
6. «Сокіл» (Хмельницький)
7. ДЮСШ «Роздільна» (Роздільна, Одеська обл.)
8. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир)
9. «Sportkids» (Київ)
10. «КІВС in.IT» (Львів)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ