Кубок України (U-16): «Сокіл» провів два різних тайми і поступився «Феніксу»

0
1125

Відпочивши трохи більше години після переможної гри з ДЮСШ «Волна», юнацька команда «Сокола» знову вийшла на майданчик Палацу спорту «Локомотив», щоб провести свій другий матч другого ігрового дня, цього разу проти харківського «Фенікса». Одразу зазначимо, що наш суперник у вівторок також проводив другу гру, але мав перед нею вдвічі більше часу для відпочинку, ніж наші хлопці.

Приголомшливим виявився початок гри для нашої команди, яка протягом перших п’яти хвилин пропустила тричі. Довелося перебудовуватися, і моменти біля протилежних воріт пішли. Дуже небезпечною була контратака хмельничан «3 в 1», але Стасюку не вдалося завдати вирішального удару. Перспективним для «Сокола» був і вільний удар з дуги, призначений за два дотика воротаря, однак Лисенко після короткої скидки влучив у стінку. Згодом непоганий момент відзначитися був у Токара, але він пробив у воротаря «Фенікса». На останній хвилині тайму харків’яни вдруге припустилися двох дотиків воротаря, але і цей вільний не приніс «Соколу» дивідендів.

На початку другого тайму «Сокіл» створив вбивчий момент. Майдан зліва з дуги пробив в штангу, м’яч відскочив до Токара, який був перед пустими воротами, але Назарій не зміг пробити акцентовано, і захисник «Фенікса» зумів вибити м’яч з лінії воріт. Втративши ще кілька нагод, «Сокіл» на гол таки напрацював: на 21-й хвилині швидка атака завершилася точним низовим ударом Данили Бевзи. Більш того, в наступній атаці можна було забивати ще, але Мельник після прострілу з кутового не влучив по м’ячу, коли знаходився біля відкритих воріт в двох метрах.

Згодом господарі оговталися після тиску хмельничан, і на 25-й хвилин різко змінили ситуацію: Демид Євсюков та Данило Ходацький протягом кількох секунд двічі засмутили Сікорського. Віталій Розпаченюк змушений був брати тайм-аут, після якого наша команда почала грати з п’ятим польовим гравцем, яким діяв Майдан. В одній з перших атак харків’ян врятувала штанга, а невдовзі Максим Бернада скоротив відставання «Сокола» до трьох м’ячів. Втім, останнє слово в грі залишилося за «Феніксом», у якого контратаку результативно завершив Олександр Безрук.

В середу, 20 жовтня, у наших юнаків знову дві гри: о 15.20 проти «ДЮСШ Валки», а о 17.40 проти «Чорного моря».

19 жовтня. Кубок України серед юнаків (U-16)
«Фенікс» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький) – 6:2 (3:0)

«Сокіл»: Ілля Сікорський – Артур Хібовський, Назарій Токар, Артем Лисенко, Олексій Майдан – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник – Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Артем Шевченко, 2, Максим Долгуля, 4, Іван Коньков, 5, Демид Євсюков, 25, Данило Ходацький, 25, Олександр Безрук, 31 – Данило Бевз, 21, Максим Бернада, 28

Попередження: Назарій Токар, 12

В другий ігровий день були зафіксовані такі результати:

«ДЮСШ Валки» (Валки, Харківська обл.) – «Фенікс» (Харків) – 1:8
«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ «Волна» (Харків) – 3:2
«КІВС Футзал» (Львів) – «Чорне море» (Одеса) – 1:2
16.10. «КІВС Футзал» (Львів) – «ДЮСШ Валки» (Валки, Харківська обл.)
17.20. «Чорне море» (Одеса) – ДЮСШ «Волна» (Харків)

Турнірна таблиця після матчів другого ігрового дня, що вже завершилися:

1. «Фенікс» (Харків) – 3 гри, 9 очок, м’ячі 21:5
2. «Чорне море» (Одеса) – 2 гри, 5 очок, м’ячі 5:4
3. «КІВС Футзал» (Львів) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 7:2
4. «Сокіл» (Хмельницький) – 3 гри, 3 очки, м’ячі 5:14
5. «ДЮСШ Валки» (Валки, Харківська обл.) – 2 гри, 1 очко, м’ячі 4:11
6. ДЮСШ «Волна» (Харків) – 2 гри, 0 очок, м’ячі 4:10

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ