Кубок України (U-16): «Сокіл» здобув вольову перемогу над ДЮСШ «Волна»

0
746

Першим суперником «Сокола» в другий ігровий день була харківська «ДЮСШ Волна», яка, як і наша команда, напередодні зазнала поразки. Тож, в очній грі обидві команди були сповнені бажання здобути в Кубку України перші очки.

Набагато активніше розпочала гру наша команда, прагнула створювати небезпеку біля воріт харків’ян, але подолати насичений захист суперника було непросто. Врешті решт, хмельничани захопилися атакою, Токар втратив м’яча в середині майданчика, на ворота «Сокола» пішла контратака, і Костянтин Заїка з другої спроби вразив ворота Сікорського. За дві хвилини ДЮСШ «Волна» збільшила свою перевагу, коли ударом з середньої відставні ворота вразив Олександр Войтов. 0:2 після першого тайму.

По перерві «Сокіл» продовжував шукати свої моменти, і на 20-й хвилині після прострілу справа від Лисенка Кирило Стасюк метрів з трьох таки вразив ворота голкіпера «Волни» Рибіна. Одразу розвинути цей успіх не вдалося, а зрівняли рахунок хмельничани на 25-й хвилині: Назарій Токар пробив зліва з дуги, і після рикошету м’яч прошмигнув у ворота. «Сокіл» продовжував наполегливо атакувати, повністю затиснув суперника на його половині, і на 30-й хвилині диво-гол забив Артем Лисенко, коли вразив дев’ятку воріт гарматним ударом метрів з 12-ти. Цей гол і став переможним і в грі.

Трохи перепочивши, вже згодом, о 15.00, підопічні Віталія Розпаченюка знову вийдуть на майданчик, щоб провести гру проти ще одної харківської команди «Фенікс», яка після двох здобутих перемог стала одним з фаворитів кубкового турніру.

19 жовтня. Кубок України серед юнаків (U-16)
«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ «Волна» (Харків) – 3:2 (0:2)

«Сокіл»: Ілля Сікорський – Артур Хібовський, Назарій Токар, Артем Лисенко, Олексій Майдан – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник – Олександр Товпишко, Кирило Стасюк, Дмитро Власов
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Кирило Стасюк, 20, Назарій Токар, 25, Артем Лисенко, 30 – Костянтин Заїка, 11, Олександр Войтов, 13