Кубок України (U-16): «Сокіл» в репетиції гри за третє місце по пенальті переміг «Чорне море»

0
718

Гра між «Соколом» та «Чорним морем» завершувала програму групового етапу Кубку України. Наша команда після перемоги над «ДЮСШ Валки» забезпечила собі участь в матчі за 3 місце. А от одесити певний час плекали надії на те, щоб зіграти у фіналі, але «КІВС Футзал» переграв «Фенікс», чим позбавив «Чорне море» можливості поборотися за головний трофей. Тож в звітній грі суперники могли придивитися один до одного, виявити сильні та слабкі місця напередодні гри за бронзові медалі.

За беззаперечної переваги «Сокола» пройшов перший тайм. Хмельничани кілька разів були близькими до голу, але вирішального удару так і не було. Стасюк на початку гри не скористався своєю нагодою, коли опинився наодинці проти воротаря. Також небезпечними були два поспіль стандарти з дуги біля воріт одеситів, але м’яч не знайшов шлях до сітки. Із позитиву варто відмітити, що вперше на цьому турнірі «Сокіл» не програв перший тайм.

Вдалося нашим юнакам уникнути і «сумної» традиції в Харкові пропускати першими. Одразу по перерві «Чорне море» почало грати «5 на 4» на своєму м’ячі, тож нашим юнакам довелося багато грати в захисті. Не забували хмельничани і про атаки, на 26-й хвилині Назарій Токар скористався плутаниною біля воріт «моряків» і спрямував м’яч до сітки. Одесити відіграли цей м’яч за хвилину, коли розіграш «п’ятого» завершився точним ударом Юрія Бондара. Нічия 1:1 стала підсумком гри в основний час, і «Соколу» вдруге за середу довелося пробивати серію пенальті.

Вона стала точною копією нашої серії пенальті проти «ДЮСШ Валки»: з чотирьох спроб наші юнаки реалізували три, а одесити так і не змогли переграти Іллю Сікорського.

В четвер об 11.10 «Сокіл» і «Чорне море» знову зіграють один проти одного, але ставка в цій грі буде більш вагома – бронзові медалі Кубку України.

20 жовтня. Кубок України серед юнаків (U-16)
«Чорне море» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:1 (0:0) (пенальті 0:3)

«Сокіл»: Ілля Сікорський – Кирило Стасюк, Назарій Токар, Артем Лисенко, Олексій Майдан – Артур Хібовський, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник, Дмитро Власов
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Юрій Бондар, 27 – Назарій Токар, 26

Попередження: Іван Белімов, 25

Пенальті забили: Ростислав Ростківський, Олексій Майдан, Дмитро Власов
Пенальті не забили: Данило Андрієнко (воротар), Микита Тегляєв (мимо), Максим Морозюк (штанга) – Максим Бернада (поперечина)

В третій ігровий день Кубку України були зафіксовані такі результати:

«Чорне море» (Одеса) – «Фенікс» (Харків) – 2:3
ДЮСШ «Волна» (Харків) – «КІВС Футзал» (Львів) – 0:3
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЮСШ Валки» (Валки, Харківська обл.) – 4:4 (пенальті 3:0)
«Фенікс» (Харків) – «КІВС Футзал» (Львів) – 4:5
ДЮСШ «Волна» (Харків) – «ДЮСШ Валки» (Валки, Харківська обл.) – 4:0