Кубок України (U-16): «Сокіл» поступився «Чорному морю» в грі за третє місце

0
751

Чотирьохденний щільний графік ігор на Кубку України серед команд U-16, який складався з шести ігор, для підопічних Віталія Розпаченюка завершився поєдинком проти одеської команди «Чорне море», яку наші юнаки напередодні здолали в серії пенальті. В звітній же грі для обох команд на кону стояли бронзові медалі, плюс можливість з хорошим настроєм вирушити в дорогу додому.

Дуже жвавим вийшов початок гри: протягом чотирьох хвилини команди засмутили одна одну по два рази, причому хмельничани обидва рази відігрувалися. За рахунку 2:2 «Чорне море» вже з п’ятої хвилини почало грати з п’ятим польовим гравцем, а нічия на табло була протягом трьох хвилин. «Сокіл» на 8-й хвилині невдало розіграв стандарт, отримав у відповідь контратаку, яку завершив Даніїл Андрієнко. «Чорне море» і надалі багато грало з п’ятим, тож можливостей для контргри у хмельничан майже не було, а рідкі контрвипади не приносили результату. Перший тайм 3:2 за «Чорним морем».

Ледь гра поновилася по перерві, як команди обмінялися голами, які були забиті при відвертих помилках в захисті. Як і в першому таймі, одесити багато грали з п’ятим, і на 20-й хвилині зусиллями Івана Бєлімова збільшили свою перевагу.

За чотири хвилин до завершення гри Сікорський став підключатися до наших атак. Кілька разів наші юнаки створювали пожежі біля воріт одеситів, але спрямувати м’яча до сітки так і не вдалося. Тож, в підсумку поразка 3:5, і «Сокіл» фінішував на Кубку України на четвертому місці.

21 жовтня. Кубок України серед юнаків (U-16). Гра за 3 місце
«Чорне море» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 5:3 (3:2)

«Сокіл»: Ілля Сікорський – Артур Хібовський, Назарій Токар, Артем Лисенко, 11. Олексій Майдан – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник, Кирило Стасюк, Дмитро Власов
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Ілля Виноградський, 1, Даніїл Андрієнко, 3,8, Максим Морозюк, 17, Іван Бєлімов, 20 – Дмитро Діброва, 2- автогол, Максим Бернада, 4,17