Кубок України (U-16): «Сокіл» переміг «ДЮСШ Валки», здійснивши вражаючий камбек

0
706

Результати матчів середи мали визначити, за яке підсумкове місце буде боротися «Сокіл» в стикових матчах в заключний день Кубку України. Причому, перед початком третього ігрового дня діапазон цих місць для нашої команди коливався за повними спектром – від першого до шостого. Втім, коли ж прийшов час підопічним Віталія Розпаченюка виходити на майданчик, з’ясувалося, що навіть в разі двох перемог максимум «Сокола» це участь в грі за 3 місце. Справа в тому, що львівський «КІВС Футзал» переграв ДЮСШ «Волна» в основний час, набрав 9 очок, стільки теоретично могли б набрати хмельничани, але вони в очній грі поступилися львівській команді. Це все теоретичні варіанти, але куди цікавіше було те, яку ж гру в заключних своїх матчах групового етапу продемонструють наші юнаки.

Дуже обережно розпочали гру суперники, що, втім, не завалило хмельничанам завдати по воротам кілька дальніх ударів. Рахунок же був відкритим після того, як наша команда не кращим чином розіграла аут на чужій половині, харків’яни організували контратаку, яку завершив Роман Коверя. Цей гол так і залишився єдиним на дві команди в перші 16 хвилин гри.

Одразу по перерві «Сокіл» створив чудовий момент, щоб відігратися, але Бернада пробив у захисника, який стояв на лінії воріт. За хвилину жахлива помилка «Сокола» в захисті призвела до того, що Коверя наодинці прийняв м’яч і спокійно розстріляв ворота Сікорського. Одразу тайм-аут від Віталія Розпаченюка, після якого Майдан вийшов п’ятим польовим. «5 на 4» хмельничани грали не кращим чином, чим дозволили воротарю «ДЮСШ Валки» Анатолію Наку вразити порожні ворота.

За кілька секунд «Соколу» таки вдалося розіграти «п’ятого», і Данило Бевз скоротив відставання до двох м’ячів. Зберіглося воно і після того, як Коверя протягом однієї хвилини вразив і ворота «Сокола», і власні ворота. Наша команда, тим часом, продовжувала грати з «п’ятим», і це спрацювало: протягом кількох секунд Артур Хібовський та Дмитро Власов забили двічі, і рахунок став рівним 4:4!

Тут вже тренеру «Валок» довелося брати хвилину, після неї «Сокіл» продовжував грати «5 на 4», але рахунок не змінився. За нічийних цифр на табло командам довелося пробивати по п’ять шестиметрових. Наша команда з чотирьох спроб використала три, в той час як наш суперник не забив жодного пенальті.

О 18.50 «Сокіл» зіграє свій заключний матч групового етапу – проти «Чорного моря», втім, для нашої команди результат цієї гри не буде мати ніякого значення: за будь-якого рахунку «Сокіл» забезпечив собі участь в грі за 3 місце.

20 жовтня. Кубок України серед юнаків (U-16)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЮСШ Валки» (Валки, Харківська обл.) – 4:4 (0:1) (пенальті 3:0)

«Сокіл»: Ілля Сікорський – Артур Хібовський, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада – Назарій Токар, Артем Лисенко, Олексій Майдан, Максим Мельник, Кирило Стасюк, Дмитро Власов
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Данило Бевз, 25, Роман Коверя, 27-автогол, Артур Хібовський, 29, Дмитро Власов, 29 – Роман Коверя, 7,17,27, Анатолій Наку, 25

Пенальті забили: Ростислав Ростківський, Максим Бернада, Дмитро Власов
Пенальті не забили: Артем Лисенко (воротар) – Артем Новосел (штанга), Олександр Ніколенко (штанга), Максим Байрачний (мимо)