Кубок України U-14: «Сокіл» програв «Трилюксу» і продовжить змагання в Кубку «За волю до перемоги»

0
153

З великим бажанням свою другу гру на кубковому турнірі розпочали підопічні Владислава Вербового, за першої ліпшої нагоди прагнули атакувати, і на 7-й хвилині у Кисіля був непоганий шанс відкрити рахунок, але після його удару з шести метрів м’яч влучив у штангу. В подальшому більше напруги було біля наших воріт, і на 10-й хвилині одесити після комбінації в кілька дотиків відкрили рахунок – відзначився Даніїл Терзі. Він же за дві хвилини, вийшовши сам на сам з Савінкіним, подвоїв рахунок, який до перерви залишився незмінним.

По перерві наша команда пропустила ще три тричі і програла 0:5. Після двох поразок на груповому етапі «Сокіл» продовжить змагання в Кубку «За волю до перемогу», де розігруються 9-11 місця, і сьогодні ж о 19.00 хмельничани зіграють з Рогатинською ДЮСШ ІФОР, яка була третьою в групі B.

28 грудня. Кубок України серед юнаків (U-14)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Трилюкс» (Одеса) – 0:5 (0:2)

«Сокіл»: Ілля Савінкін (Тимур Гонтар, 14) – Ярослав Басараба, Василь Кисіль, Тимофій Кабиш, Владислав Глушко – Денис Цуцуловський, Тімур Кащен, Тимофій Онищук, Максим Мазур – Владислав Семенюк, Дмитро Юхимець, Максим Лачов
Тренер Владислав Вербовий

Голи: Даніїл Терзі, 10,12, Данило Фатьянов, 22, Даніїл Ушеров, 24, Арсеній Богданов, 27

Попередження: Ян Авраменко, 18, Даніїл Ушеров, 28