Кубок України (U-13): «Сокіл» в стартовій грі переміг «Фурнітуру»

0
324

В понеділок, 16 жовтня, у Львові стартував Кубок України серед команд U-13. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2011 р.н. (тренер – Олександр Михайлович Бондар), а загалом в цей турнір заявилося дванадцять команд.

За регламентом учасники Кубку України поділені на чотири групи, і «Сокіл» потрапив до групи B, де його суперники КДЮСШ «Фурнітура» (Коломия, Івано-Франківська обл.) та луцький «Любарт». По дві кращі команди з кожної групи виходять до чвертьфіналу, а треті команди в групах гратимуть за 9-12 місця.

В перший ігровий день підопічні Олександра Бондаря провели одну гру, в якій зіграли з КДЮСШ «Фурнітура» (Коломия, Івано-Франківська обл.).

16 жовтня. Кубок України серед юнаків (U-13). Група B
«Сокіл» (Хмельницький) – КДЮСШ «Фурнітура» (Коломия, Івано-Франківська обл.) – 4:1 (2:0)

«Сокіл»: Роман Голайко – Ярослав Самарічев, Даниїл Бондар, Ілля Дахно, Денис Черешня, Віталій Немцович, Максим Клапченко, Максим Божук, Олександр Семенюк, Захар Кирик, Андрій Батищев, Володимир Марцінішин,
Тренер Олександр Бондар

Голи: Максим Божук, 1, Захар Кирик, 3, Олександр Семенюк, 23, Максим Клапченко, 24 – Василь Данищук, 14

Результати інших матчів першого ігрового дня

Група А
СК «Чайка» (с. Бандурове Гайворонської міської ради, Кіровоградська обл.) – ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Одеська обл.) – 2:2 (пенальті 1:0)
ФК «Іква-Стир» (смт. Млинів – Демидівка, Рівненська обл.) – СК «Чайка» (с. Бандурове Гайворонської міської ради, Кіровоградська обл.) – 1:2

Група B
КДЮСШ «Фурнітура» (Коломия, Івано-Франківська обл.) – «Любарт» (Луцьк) – 0:0 (пенальті 2:0)

Група C
«КІВС in.IT» (Львів) – FC «Arsenal» (Луцьк) – 0:3
«Локомотив» (Кривий Ріг) – «КІВС in.IT» (Львів) – 2:5

Група D
ДЮСШ-4 (Луцьк) – ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 3:0
ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – «Олімпія-Дніпро» (Дніпро) – 2:5

Турнірні таблиці після першого ігрового дня

Група А
1. СК «Чайка» (с. Бандурове Гайворонської міської ради, Кіровоградська обл.) – 2 гри, 5 очок, м’ячі 4:3
2. ДС «Шкільний»-ФСК «Іллічівець»-ФК «Локомотив» (Одеська обл.) – 1 гра, 1 очко, м’ячі 2:2
3. ФК «Іква-Стир» (смт. Млинів – Демидівка, Рівненська обл.) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 1:2

Група B
1. «Сокіл» (Хмельницький) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 4:1

2. КДЮСШ «Фурнітура» (Коломия, Івано-Франківська обл.) – 2 гри, 2 очки, м’ячі 1:4
3. «Любарт» (Луцьк) – 1 гра, 1 очко, м’ячі 0:0

Група C
1. FC «Arsenal» (Луцьк) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 3:0
2. «КІВС in.IT» (Львів) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 5:5
3. «Локомотив» (Кривий Ріг) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 2:5

Група D
1. «Олімпія-Дніпро» (Дніпро) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 5:2
2. ДЮСШ-4 (Луцьк) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 3:0
3. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 2 гри, 0 очок, м’ячі 2:8

У вівторок, 17 жовтня, підопічні Олександра Бондаря двічі вийдуть на майданчик: о 9.50 гра проти луцького «Любарту», початок же другої гри визначиться після завершення групового етапу і в залежності від того, яке місце «Сокіл» посяде в групі B.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ