Кубок України (U-10): «Сокіл» зазнав поразок від КДЮСШ Вараш та МФК «Олімпія-Дніпро»

0
333

В середу, 14 лютого, у Луцьку відбулися матчі другого ігрового дня Кубку України серед команд U-10. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2014 р.н. (тренер – Микола Григорович Сохорук).

В другий ігровий день вихованці Миколи Сохорука провели дві гри. Перша з них була в рамках групового етапу, в групі C проти КДЮСШ Вараш з Рівненської області.

14 лютого. Кубок України серед юнаків (U-10). Група C
«Сокіл» (Хмельницький) – КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.) – 1:2 (1:1)

«Сокіл»: Андрій Савчук, Богдан Томусяк – Тимур Болістовський, Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Костянтин Михайлюк, 2 – Даниїл Серховець, 9, Арсен Петрук, 11

Результати інших матчів другого ігрового дня

Група А
МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – ДЮСШ Здолбунів (Рівненська обл.) – 1:1 (пенальті 1:2)
ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – «Любарт» (Луцьк) – 5:2

Група B
НФК «Локомотив» (Ківерці, Волинська обл.) – ФА «Воля» (Дніпро) – 2:4
FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 0:3

Група D
ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – «Олімпія» (Луцьк) – 2:5

Турнірні таблиці після групового етапу

Група А
1. ДЮСШ Здолбунів (Рівненська обл.) – 8 очок, м’ячі 7:2
2. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 6 очок, м’ячі 9:7
3. МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 3 очки, м’ячі 5:5
4. «Любарт» (Луцьк) – 1 очко, м’ячі 7:11

Група
B
1. ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 9 очок, м’ячі 11:2
2. ФА «Воля» (Дніпро) – 6 очок, м’ячі 11:4
3. FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – 3 очки, м’ячі 3:11
4. НФК «Локомотив» (Ківерці, Волинська обл.) – 0 очок, м’ячі 5:13

Група C
1. ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 5 очок, м’ячі 5:4
2. КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.) – 3 очки, м’ячі 3:3
3. «Сокіл» (Хмельницький) – 1 очко, м’ячі 4:5

Група D
1. «Олімпія» (Луцьк) – 6 очок, м’ячі 8:3
2. ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 0 очок, м’ячі 3:8

Програвши в групі С обидві гри, «Сокіл» продовжив свою участь в кубковому турнірі, змагаючись за 9-11 місця.

14 лютого. Кубок України серед юнаків (U-10). Турнір за 9-11 місця
«Сокіл» (Хмельницький) – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 1:5 (0:3)

«Сокіл»: Андрій Савчук, Богдан Томусяк – Тимур Болістовський, Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Ярослав Поліщук, 12 – Роман Соболь, 2,7, Платон Мельниченко, 7,17, Кирило Селіванов, 11

Результат ще одного матчу турніру за 9-11 місця
FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 4:1

Турнірна таблиця
9. FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – 1 гра, 3 очки, м’ячі 4:1
10. МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 2 гри, 3 очки, м’ячі 6:5
11. «Сокіл» (Хмельницький) – 1 гра, 0 очок, м’ячі 1:5

Чвертьфінали

ДЮСШ Здолбунів (Рівненська обл.) – КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.) – 4:3
ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 2:0
ФК «Форвард» (Запоріжжя) – ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 2:0
«Олімпія» (Луцьк) – ФА «Воля» (Дніпро) – 4:0

В четвер, 15 лютого, вихованці Миколи Сохорука двічі вийдуть на майданчик: о 10.45 гра проти команди «Футзал-Дніпро» (Дніпро), а о 13.00 проти FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.).

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ