Кубок України (U-10): «Сокіл» в стартовій грі програв по пенальті «Форварду»

0
333

У вівторок, 13 лютого, у Луцьку стартував Кубок України серед команд U-10. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2014 р.н. (тренер – Микола Григорович Сохорук), а загалом в цей турнір заявилося 14 команд.

За регламентом учасники Кубку України поділені на чотири групи: дві по чотири команди і дві по три команди. «Сокіл» потрапив до групи C, де його суперники КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.) та ФК «Форвард» (Запоріжжя). До чвертьфіналу виходять по дві кращі команди з групи, команди, які посядуть треті місця, змагатимуться в турнірі за 9-12 місця, четверті – за 13-14 місця.

В перший ігровий день суперником підопічних Миколи Сохорука був ФК «Форвард» (Запоріжжя).

13 лютого. Кубок України серед юнаків (U-10). Група C
ФК «Форвард» (Запоріжжя) – «Сокіл» (Хмельницький) – 3:3 (3:1) (пенальті 3:2)

«Сокіл»: Богдан Томусяк, Андрій Савчук – Тимур Болістовський, Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Георгій Рузич, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Тимур Філіпських, 4, Владислав Романча, 7,10 – Максим Березовський, 6, Костянтин Михайлюк, 14,17

Результати інших матчів першого ігрового дня

Група А
«Любарт» (Луцьк) – ДЮСШ Здолбунів (Рівненська обл.) – 1:2
ДЮСШ Здолбунів (Рівненська обл.) – ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 4:0
«Любарт» (Луцьк) – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 4:4 (пенальті 2:3)
ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 4:1

Група B
ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – НФК «Локомотив» (Ківерці, Волинська обл.) – 6:1
ФА «Воля» (Дніпро) – FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – 6:0
НФК «Локомотив» (Ківерці, Волинська обл.) – FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – 2:3
ФА «Воля» (Дніпро) – ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 1:2

Група C
КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.) – ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 1:2

Група D
«Олімпія» (Луцьк) – ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 3:1
ДФК «Спартак» (Кропивницький) – «Олімпія» (Луцьк)

Турнірні таблиці після першого ігрового дня

Група А
1. ДЮСШ Здолбунів (Рівненська обл.) – 6 очок, м’ячі 6:1
2. ДЮСШ «Академія футзалу» (Житомир) – 3 очки, м’ячі 4:5
3. МФК «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 2 очки, м’ячі 4:4
4. «Любарт» (Луцьк) – 1 очко, м’ячі 5:6

Група
B
1. ДЮФК «Вікторія» (Роздільна, Одеська обл.) – 6 очок, м’ячі 8:2
2. ФА «Воля» (Дніпро) – 3 очки, м’ячі 7:2
3. FC «Sportkids» (Крюківщина, Київська обл.) – 3 очки, м’ячі 3:8
4. НФК «Локомотив» (Ківерці, Волинська обл.) – 0 очок, м’ячі 3:9

Група C
1. ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 5 очок, м’ячі 5:4
2. «Сокіл» (Хмельницький) – 1 очко, м’ячі 3:3
3. КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.) – 0 очок, м’ячі 1:2

Група D
1. «Олімпія» (Луцьк) – 3 очки, м’ячі 3:1
2. ФК «Іква-Стир» (Млинів-Демидівка, Рівненська обл.) – 0 очок, м’ячі 1:3

В середу, 14 лютого, вихованці Миколи Сохорука двічі вийдуть на майданчик: о 12.00 гра проти КДЮСШ Вараш (Рівненська обл.), а суперник і час початку гри визначиться після завершення всіх матчів групового етапу.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ