Кубок України. «Сокіл» зіграв внічию з «Viva Cup» і вийшов до «Фіналу восьми»

0
476

Як з’ясувалося перед матчем, до гри-відповіді обидві команди підійшли з кадровими втратами. У господарів були відсутніми Зміївський та Васильєв, а також головний тренер Роман Перадзе. Ну, а в нашій команді до Харкова не зміг виїхати Артур Подлюк, який травмувався у грі з АФФК «Суми».

Першу небезпеку харків’яни створили на 3-й хвилині, коли Бабенко після дальнього удару Ланка не зміг зафіксувати м’яч, на що «Сокіл» відповів випадом Данилюка, удар якого прийшовся в штангу. Надалі небезпека воротам Бабенка йшла в основному після стандартів, але рахунок був відкритим після контратаки, яку ударом з дуги справа в дальній кут завершив Тарас Рибак. Йшла всього шоста хвилина, і Роману Ковальчику довелося брати ранній тайм-аут.

Гра після цього дещо заспокоїлася, і йшла фактично без моментів. Так тривало до обрізки Данилюка на 10-й хвилині, у якого Давид Калашник відібрав м’яч, обіграв Бабенка і вразив ворота. 2:0 – і ця ситуація вже була на користь «Viva Cup», але тривало так всього хвилину: після удару Олега Гуцуляка зліва і невеличкого рикошету м’яч опинився в куті воріт. Це було дуже своєчасним, і змусило вже господарів використовувати свій тайм-аут.

Знову напруга на майданчику, але на 14-й хвилині швидка контратака «Сокола» дозволила Первєєву ідеально вивести Данилюка на удар на порожні ворота, і Вадиму складно було не забити. Втім, нічия була лише хвилину – це Владислав Моспан пробив головою, м’яч вдарився в поперечину і опустився за лінією воріт. Господарі за кілька хвилин могли збільшити свою перевагу, але Овсянніков при виході сам на сам не переграв Бабенка. За кілька секунд біля воріт Бабенка було неймовірно спекотно, але відбитися вдалося. Перший тайм 3:2 за господарями, а ситуація з точки зору визначення переможця пари залишалася напруженою і невизначеною.

Її в той чи інший бік мало качнути, яка команда зможе забити першою. Звичайно, зробити це прагнули обидві, а зробив це Давид Калашник, який після удару Первєєва заштовхнув м’яч у власні ворота. Гол для нашої команди був важливим, але нічого не означав, адже грати ще було багато часу.

За 11.39 до завершення гри «Viva Cup» взяв тайм-аут, і варто було очікувати гри з п’ятим польовим. Так воно і було: Моспан вийшов у воротарській футболці, а разом з ним всі досвідчені гравці господарів. Перша спроба спрацювала на 31-й хвилині, коли Денис Овсянніков пробив під поперечину. Але варто було складам стати рівним, як Олексій Боднар пробив на 32-й хвилині здалеку, і Положій свою команду не виручив – 4:4.

Гра з п’ятим господарів тривала, але вийти вперед їм дозволила помилка «Сокола» в захисті, якою скористався Овсянніков. 5:4 – і залишалось ще шість хвилин. Знову гра з п’ятим, помилка – і Данилюк вразив порожні ворота. «Viva Cup» в той час, що залишився, дуже прагнув щось змінити, але рахунок 5:5 не змінився, і це означало, що «Сокіл» за сумою двох матчів був сильнішим і вийшов до «Фіналу восьми».